فرمانده لشکر ۹۲ زرهی ارتش: طرح‌های «لبیک یا امام خامنه‌ای» موجب رضایت کارکنان نزاجا شده است

امیر سرتیپ دوم خدارحمی گفت: طرح‌های لبیک، ۳۰ جامعه هدف دارند که در سه بخش توان آمادگی رزمی، ارتقاء منزلت اجتماعی و معیشتی و تعالی معنوی و بصیرتی تعیین شده است.

به گزارش روابط عمومی نیروی زمینی ارتش، امیر سرتیپ دوم علی خدارحمی، فرمانده لشکر ۹۲ زرهی ارتش در اولین جشنواره طرح‌هاى لبیک و مصباح نزاجا که با حضور فرماندهان و مسئولین استان خوزستان به میزبانی تیپ ۱۹۲ زرهی نیروی زمینی ارتش برگزار شد، با بیان این که ۳۰ طرح لبیک باید مثل هوا، انرژی و نفس باشند، گفت: در تمام پادگان‌ها اعلام شده است که هر روز یک طرح لبیک اعلام شود پس باید امروزه تمام فرماندهان برای اجرای طرح لبیک ورود کنند و روحانیون در پادگان‌ها این طرح‌ها را برای جوانان تبیین کنند.
وی افزود: طرح‌های لبیک، ۳۰ جامعه هدف دارند که در سه بخش توان آمادگی رزمی، ارتقاء منزلت اجتماعی و معیشتی و تعالی معنوی و بصیرتی تعیین شده است.
فرمانده لشکر ۹۲ زرهی ارتش با بیان این که طرح‌های لبیک نزاجا، باید قطب‌نما و نقشه راه همه ما در نیروی زمینی باشد، عنوان کرد: امروز نگاه مستمر و هوشمندانه به طرح‌های لبیک نزاجا، قطعا در روند حرکت رو به جلوی نیروی زمینی ارتش مثمر ثمر خواهد بود.

 

با ارسال نظرات خود ما را همراهی کنید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *