فرمانده قرارگاه منطقه‌ای شمال‌ غرب ارتش: ایران به عنوان جزیره ثبات در جهان مطرح است

امیر سرتیپ دوم حاجیلو در همایش مادران شهدای جاویدالاثر نیروهای مسلح مستقر در استان آذربایجان غربی گفت: امروز بازدارندگی پایداری در کشور ایجاد شده و ایران به عنوان جزیره ثبات در جهان مطرح است.
به گزارش روابط عمومی نیروی زمینی ارتش، امیر سرتیپ دوم علی حاجیلو فرمانده قرارگاه منطقه‌ای شمال‌ غرب ارتش در این مراسم با تقدیر از تلاش‌های سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در برگزاری رزمایش مقتدرانه پیامبر اعظم(ص) گفت: یقینا دشمنان پیام این رزمایش را دریافت کردند و به خوبی می‌دانند به حول قوه الهی و با ایثار، مقاومت، ایستادگی  مردم و نیروهای مسلح و تدابیر فرماندهی معظم کل قوا(مدظله‌العالی) امروز بازدارندگی پایداری در کشور ایجاد شده و ایران به عنوان جزیره ثبات در جهان مطرح است.
وی با اشاره به توطئه‌های متعدد دشمنان علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران افزود: امروز در خاک‌ریز مقابله با دشمنان و در دفاع همه جانبه در برابر هجمه‌های آنان بار دیگر با تکیه بر روحیه ایثار و صبر و استقامت مادران شهدا پیروزی با ما خواهد بود.
فرمانده قرارگاه منطقه‌ای شمال غرب ارتش گفت: دشمن وارد تهاجم فرهنگی شده و بهترین راه مقابله با آن برگزاری محافل گرامیداشت یاد و نام شهدا و رساندن پیام آنها و خانواده‌های این عزیزان به نسل جوان جامعه است که به تعبیر رهبر معظم انقلاب(مدظله‌العالی) پرچم‌داران گام دوم انقلاب هستند.
امیر سرتیپ دوم حاجیلو با اشاره به اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و توان نیروهای مسلح کشور اضافه کرد: زمانی اگر ناو آمریکا به سمت کشوری حرکت می کرد قبل از رسیدن، آن کشور تسلیم می شد؛ امّا جمهوری اسلامی ایران این فرهنگ و شناخت را به جامعه جهانی نشان داد که آمریکا یک هیمنه پوشالی دارد که ما  این هیمنه را در هم شکستیم.

با ارسال نظرات خود ما را همراهی کنید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *