فرمانده قرارگاه منطقه‌ای شمال‌شرق نزاجا: قرارگاه جهادی مبارزه با ویروس کرونا در قرارگاه منطقه‌ای شمال شرق نزاجا تشکیل شد

فرمانده قرارگاه منطقه‌ای شمال‌شرق نزاجا گفت: قرارگاه جهادی مبارزه با ویروس کرونا با به‌کارگیری یگان‌های جنگ نوین در قرارگاه منطقه‌ای شمال شرق نزاجا تشکیل شد.
امیر سرتیپ دوم ستاد رضا آذریان در مراسم آغاز به کار قرارگاه جهادی مبارزه با ویروس کرونا در ستاد فرماندهی قرارگاه منطقه‌ای شمال‌شرق نزاجا، اظهار داشت: از آنجا که ارتش جمهوری اسلامی ایران به عنوان یک نیروی ولایتمدار در خصوص امنیت جانی مردم مسئولیت دارد و این مجموعه نظامی همچنان که مرزبان مرزهای شرق کشور است مرزبان امنیت و سلامت ملت ایران هم هست.
وی افزود: در همین راستا و در جهت خنثی‌سازی کامل ویروس کرونا یگان‌های ارتش در مشهد با یک حرکت جهادی، آفندی در سطح قرارگاه منطقه‌ای شمال‌شرق نزاجا اقدام به این کار نمود و تا نابودی کامل این ویروس در کنار هموطنان ‌خواهد بود.
فرمانده قرارگاه منطقه‌ای شمال‌شرق نزاجا با بیان اینکه امروز یک مرحله از این رزمایش به یاد عملیات کربلای ۷ در منطقه شمال شرق با نام مبارک حضرت علی(ع) آغاز شد، خاطرنشان کرد: در قالب این عملیات خودروها و تجهیزات یگان‌های قرارگاه منطقه‌ای شمال شرق برای شستشوی رواق‌ها و صحن‌های حرم مطهر رضوی اعزام شدند تا شاهد پاک‌سازی و ضدعفونی کامل این مکان مقدس باشیم.
آذریان تصریح کرد: همچنین یک تیم هم جهت پاکسازی و ضدعفونی کردن منطقه مرزی دوغارون جهت کمک‌رسانی به مسئولان بهداشت و درمان این منطقه و همچنیم تکمیل تجهیزات مربوطه و مورد نیاز اعزام شد.
وی تاکید کرد: ارتش همچنان که در کنار مردم در سیل و زلزله بوده است در این خصوص هم تا نابودی کامل ویروس کرونا در کنار مردم و همشهریان در استان‌های گلستان، سمنان، خراسان‌های شمالی، جنوبی و رضوی خواهد بود.

با ارسال نظرات خود ما را همراهی کنید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *