فرمانده قرارگاه غرب نیروی زمینی ارتش در همایش روحانیون نیروهای مسلح گفت: نیروهای مسلح مهمترین مولفه قدرت نظام هستند.

 

امیر سرتیپ دوم فرهاد آریانفر ارشد نظامی ارتش در منطقه غرب در همایش روحانیون نیروهای مسلح استان کرمانشاه که با حضور نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه برگزار شد، هدف از برگزاری این گردهمایی را تدوین، تبیین و طرح برنامه های نیروهای مسلح مرتبط با راهبردهای ابلاغی فرماندهی معظم کل قوا در منشور گام دوم انقلاب عنوان کرد .

ارشد نظامی ارتش در منطقه غرب کشورتاکیدکرد : این همایش با هدف بحث و تبادل نظر در خصوص راهبردها و چشم انداز گام دوم انقلاب که باید برای عملیاتی کردن آن در حوزه مسئولیت های نیروهای مسلح صورت بگیرد، برگزار شده است.

فرمانده قرارگاه منطقه غرب ارتش با تأکید بر نقش اثرگذار نیروهای مسلح در کشور اظهار کرد: نیروهای مسلح مهمترین مولفه قدرت نظام در پشتیبانی و مقابله با تهدیدات سخت و نرم دشمنان هستند.

حجت الاسلام بیژن سلیمانی مدیر عقیدتی سیاسی قرارگاه منطقه غرب ارتش نیز در این همایش اظهار کرد: این همایش با هدف تبیین و تشریح منویات مقام معظم رهبری(حفظه الله تعالی) در گام دوم انقلاب برای حفظ تمامیت ارضی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران برگزار شده است.

مدیر عقیدتی سیاسی قرارگاه منطقه ای غرب نیروی زمینی ارتش با تاکید بر اهمیت تقویت معنویت در نیروهای نظامی و انتظامی، اضافه کرد: پیروزی و تداوم انقلاب اسلامی در سایه معنویات به دست آمده است.

حجت الاسلام سلیمانی در ادامه اتحاد و همبستگی مردم را لازمه موفقیت عنوان کرد و افزود: با اتحاد و همبستگی می توانیم در برابر دشمنان ایستادگی کرده و از کیان ایران اسلامی حراست کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *