فرمانده قرارگاه جنوب غرب نزاجا: امنیت کشور پایدار است/ تمام تجهیزات و فناوری‌هایی نیروهای مسلح بومی است

فرمانده قرارگاه جنوب غرب ارتش با بیان اینکه جمهوری اسلامی ایران به لطف رهبری داهیانه فرمانده معظم کل قوا(مدظله العالی) و حضور همه‌جانبه نیروهای مسلح در جای‌جای کشور اسلامی، امنیت پایدار و مثال‌زدنی در منطقه و حتی جهان دارد، گفت: تمام تجهیزات و فناوری‌هایی که ما در تأمین امنیت و رصد تحرکات دشمن در اختیار داریم بومی و ساخت داخل است.

امیر سرتیپ دوم حمزه بیدادی فرمانده قرارگاه جنوب غرب نزاجا با اشاره به امنیت مرزهای کشور، گفت: امروز جمهوری اسلامی ایران به لطف رهبری داهیانه فرمانده معظم کل قوا و حضور همه جانبه نیروهای مسلح در جای جای کشور اسلامی، امنیت پایدار و مثال زدنی در منطقه و حتی جهان دارد.
وی با اشاره به بومی بودن تجهیزات رصد مرزهای کشور و تحرکات دشمن، افزود: تمام تجهیزات و فناوری‌هایی که ما در تأمین امنیت و رصد تحرکات دشمن در اختیار داریم بومی و ساخت داخل است.
فرمانده قرارگاه جنوب غرب نزاجا  با بیان اینکه امروز محصولات دفاعی که در صنایع دفاعی کشور و نیروهای مسلح ساخته می‌شود، حاصل توانمندی جوانان متخصص کشور است، تصریح کرد: این محصولات ساخته دست جوانان سخت‌کوش این مرز پر گوهر است و این موضوع کمک می‌کند تا امنیت کشور پایدارتر شود.
امیر سرتیپ دوم بیدادی در آستانه انتخابات ۱۴۰۰، با تأکید براینکه اعتقاد داریم حضور و مشارکت مردم در انتخابات با امنیت ملی و امنیت ما با منافع ملی گره خورده است، تاکید کرد: حضور همه جانبه و حداکثری ملت ایران در این انتخابات قطعاً پشتوانه محکمی برای ثبات و حفظ این امنیت است.
وی  با اشاره به پیام حضور حد اکثری مردم در انتخابات ۱۴۰۰، اظهار داشت: حضور حماسی مردم پای صندوق‌های رأی انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا در ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ مشت محکمی بر دهان دشمنان نظام جمهوری اسلامی ایران است.

با ارسال نظرات خود ما را همراهی کنید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *