فرمانده تیپ ۱۶۴ متحرک هجومی نیروی زمینی ارتش: شهدا، دست پرورده مادرانی بودند که حضرت زهرا (س) را الگوی خود قرار دادند

سرهنگ فیروزجایی گفت: مکتب سرخ شهادت که برگرفته از آموزه‌های عاشورایی است، بی‌شک تا همیشه در جان زمان، جریان خواهد داشت.

به گزارش روابط عمومی نیروی زمینی ارتش، سرهنگ حمید فیروزجایی، فرمانده تیپ ۱۶۴ متحرک هجومی نزاجا در یادواره شهدای این تیپ با بیان این که مکتب سرخ شهادت که برگرفته از آموزه‌های عاشورایی است، بی‌شک تا همیشه در جان زمان، جریان خواهد داشت، گفت: ملّت‌های مسلمان در پرتو این فرهنگ والا، هرگز نباید تحت سیطره ظالمان قرار بگیرند و همواره نقشه‌های شوم دشمنان را نقش بر آب کنند.
وی افزود: شهدا، دست پرورده مادرانی بودند که حضرت زهرا (س) را الگوی خود قرار دادند.
فرمانده تیپ ۱۶۴ متحرک هجومی شهدا را قهرمانان اصلی این مرز و بوم دانست و اظهار کرد: آن‌ها، نام آورانی هستند که گاه در اوج بی‌نامی، در آسمان‌ها مشهورتر از زمین هستند.
سرهنگ فیروزجایی با تأکید بر گرامیداشت یاد و خاطره شهدا، عنوان کرد: با گرامیداشت آن‌ها، بار دیگر به یاد می‌آوریم که پدران، مادران، همسران و فرزندان شهدا، حق سنگینی بر گردن تک تک ما دارند و باید بدانیم که ادای این حق، امری ضروری است.
وی ادامه داد: ضمن پاسداشت فرمان تاریخی حضرت امام خمینی (ره) در ۲۲ اسفند، سالروز تأسیس بنیاد شهید و نامگذاری این روز بنام روز بزرگداشت شهدا را از خداوند بزرگ برای شهیدان والامقام، علو درجات عالی و برای بازماندگان، قهرمانان ملی و اسوه‌های صبر و استقامت ملّت بزرگ ایران، عزّت و سربلندی در سایه تبعیت از ولایت را آرزومند هستیم.

با ارسال نظرات خود ما را همراهی کنید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *