فرمانده تیپ ۲۶۴ نزاجا: ۱۰ عنوان برنامه همزمان با سالروز فتح خرمشهر در سلماس برگزار می شود

فرمانده تیپ ۲۶۴ ارتش سلماس از برگزاری ۱۰ عنوان برنامه در سلماس همزمان با سالروز فتح خرمشهر خبر داد.
به نقل از پایگاه خبری اقتدار سرهنگ محرم صادقی ضمن گرامیداشت سالروز آزادسازی خرمشهر گفت: باید روزهای بزرگ و تاریخی همواره زنده نگه داشته شوند و در این میان سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر از برگ های زرین تاریخ انقلاب اسلامی ایران و دفاع مقدس است که با رشادت ها و جانفشانی های بسیار بدست آمد.
وی با بیان اینکه سوم خرداد یکی از بزرگترین روزها در تاریخ انقلاب اسلامی است، تصریح کرد: رشادت دلاورمردان و شیرزنان نباید مورد فراموشی و غفلت قرار گیرد و هر کسی به اندازه توان خود باید فداکاری های سربازان رشید اسلام را در تحقق این پیروزی مهم و غرورآفرین در جنگ تحمیلی به نسل های جوان کشورمان بیان کند.
سرهنگ صادقی با بیان اینکه همزمان با سالروز سوم خرداد ماه، ۱۰ برنامه توسط ارتش شهرستان سلماس برگزار می‌شود، افزود: تلاش شده این برنامه‌ها با رعایت پروتکل های بهداشتی به نحو شایسته‌ای برگزار شوند و همراه با مشارکت سربازان و نیروهای مختلف برگزار شود.
وی با اشاره به مهمترین این برنامه‌ها، اعلام کرد: گلباران و عطر افشانی گلزار شهدا، دیدار با خانواده شهدای عملیات بیت‌المقدس، تجلیل از رزمندگان و ایثارگران و برگزاری جشن سوم خرداد از جمله برنامه‌هایی است که در این خصوص برگزار می‌شود.
فرمانده تیپ ۲۶۴ ارتش سلماس ادامه داد: برگزاری همایش کوهپیمایی و تیراندازی، مسابقه مجازی کتابخوانی با محوریت سالروز فتح خرمشهر و برگزاری صبحگاه مشترک از دیگر برنامه‌ها در این زمینه است.

 

انتهای پیام/

با ارسال نظرات خود ما را همراهی کنید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *