عزت‌الله ضرغامی در جمع فرماندهان و کارکنان ستاد نیروی زمینی ارتش ، حضور جوانان در فضای مجازی لازم و ضروری است

مهندس عزت‌الله ضرغامی در جمع فرماندهان و کارکنان ستاد نیروی زمینی ارتش گفت: حضور جوانان در فضای مجازی لازم و ضروری است تا از رویدادها و اتفاقات داخلی و خارجی اطلاعاتی را کسب کنند اما نباید در دام و فریب دشمن قرار بگیرند.

به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران مهندس عزت‌الله ضرغامی در جمع فرماندهان و کارکنان ستاد نیروی زمینی ارتش حضور پیدا کرد.

مهندس ضرغامی عضو شورای انقلاب فرهنگی بابیان اینکه در شرایطی که ناامنی همه دنیا را فراگرفته است گفت: ارتش و به‌ویژه نیروی زمینی قهرمان بااقتدار و شجاعت به دفاع از کشور پرداخته که حاصل آن امنیتی است که در کشور وجود دارد.

عزت‌الله ضرغامی تأکید کرد: کشور را شما اداره می‌کنید و با نیروهای مسلح قوی است که نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران اقتدار دارد.

وی در خطاب به جوانان سرباز گفت: از فرصت جوانی و توانمندی روحی و جسمی به نحو مطلوبی در جهت پیشرفت کشور استفاده کنید، دوران خدمت مقدس سربازی شیرینی‌هایی دارد که برای شما مفید است جمهوری اسلامی ایران هرچه دارد از جوانان دارد.

عضو شورای انقلاب فرهنگی افزود: امروز خدا را سپاس می‌گوییم که یک ارتش متدین و انقلابی داریم و امیران ارتش در کنار سربازان در صف نماز برادروار سر بر آستان الهی می‌ستایند این از برکت انقلاب است و ارتش ما به‌جایی رسید که یکی از ویژگی‌های آن تواضع و فروتنی است.

وی در ادامه تصریح کرد: امروز توان دفاعی موشکی جمهوری اسلامی ایران با برد بلند و نقطه زنی یکی دیگر از دستاوردهای مهم انقلاب اسلامی است که دشمن را وادار کرد تا در مقابل ما حرفی برای گفتن نداشته باشد و این توانمندی باهمت و تلاش متخصصین داخلی کشور به وجود آمده است.

مهندس ضرغامی در بخش دیگری از سخنانش اظهار کرد: امروز برجستگی ارتش جمهوری اسلامی ایران به اقتدار، قدرت و صلابتش است.

وی همچنین به مسائل مربوط به منطقه اشاره کرد و گفت: جدی‌ترین منطقه که معادلات جهانی در آن صورت می‌گیرد را جمهوری اسلامی ایران مدیریت می‌کند، بدون تردید مدیریت کننده منطقه ما هستیم،‌ اقتداری که جمهوری اسلامی در منطقه دارد در قبل از انقلاب اصلاً وجود نداشت.
ضرغامی فضای مجازی را لازم خواند و گفت: حضور جوانان در فضای مجازی لازم و ضروری است تا از اتفاقات و رویدادهای داخلی و خارجی اطلاعاتی را کسب کنند اما نباید در دام و فریب دشمن قرار بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *