با حضور فرمانده نیروی زمینی ارتش ، طرح آبرسانی به تیپ ٣٨٨ ارتش مستقر در ایرانشهر افتتاح شد.

طرح آبرسانی به تیپ ٣٨٨ شهید حیدر شهرکی ارتش مستقر در ایرانشهر با حضور فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران و شماری از مسئولان در این شهرستان افتتاح شد.

فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران در حاشیه این مراسم اظهار داشت: این طرح با پنج کیلومتر شبکه لوله‌گذاری و اعتبار ٢٠ میلیارد ریال برای تامین آب آشامیدنی و بهداشتی در مجتمع مسکونی کارکنان ارتش ایرانشهر اجرا شده است.

امیر سرتیپ کیومرث حیدری همچنین در بازدید از یگان‌های نمونه و توانمندی‌ها، اختراعات و ابتکارات کارکنان تیپ ٣٨٨ ایرانشهر گفت: مقاومت، صبر، خویشتن‌داری، روی پای خود ایستادن و نگاه به درون از جمله اوامر رهبر معظم انقلاب است که باید به آن توجه کنیم.

وی بیان کرد: ما در ایرانشهر یگان رزمی بسیار خوبی داریم، تیپ متحرک و مکانیزه این شهرستان از تیپ‌های قدیمی است که سابقه‌ای درخشان در دوران دفاع مقدس دارد.

فرمانده نیروی زمینی ارتش اظهار داشت: امروز آماده هستیم تا به هر تهدیدی در هر مقیاسی در هر مقطعی از زمان پاسخی دندان شکن به دشمن دهیم پاسخی که دشمن را واقعا پشیمان کند.

وی افزود: در تیپ ٣٨٨ ایرانشهر افراد مبتکر و خلاقی زیادی هستند و هرآنچه را که اختراع کرده‌اند می‌تواند در مسیر ارتقای آمادگی رزمی نیروی زمینی ارتش بسیار مفید باشد.

با ارسال نظرات خود ما را همراهی کنید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *