معاون هماهنگ کننده نیروی زمینی ارتش ؛ شهدا با خداوند معامله کرده اند.

معاون هماهنگ کننده نیروی زمینی ارتش در مراسم تجلیل از تعداد ۱۲۷ خانواده معظم ایثارگران، جانبازان و شهدای جاوید الاثر نیروی زمینی ارتش گفت: شهدا با خداوند معامله کرده اند و با اهدای خون خود در دوران دفاع مقدس امنیت،آرامش و آسایش را برای کشور به ارمغان آوردند .
اولین مراسم تجلیل از خانواده های معظم ایثارگران، جانبازان و شهدای جاوید الاثر نیروی زمینی ارتش با حضور امیر سرتیپ علی جهانشاهی معاون هماهنگ کننده نیروی زمینی ارتش در تالار باغ بهشت نزاجا برگزار شد گفت: شهدا با اهدای خون خود امنیت و آرامش را برای کشور به ارمغان آورده اند و با خداوند معامله کرده اند.

وی افزود: شهدا دین زیادی را به گردن ما دارند آن ها با نثار خون خود در دوران دفاع مقدس امنیت را برای همه ی مسلمانان و ملت ایران به ارمغان آورده و یاس و نا امیدی را در دل دشمنان گذاشته اند .

معاون هماهنگ کننده نیروی زمینی ارتش با اشاره به قدرت و توان رزمی نیروی زمینی ارتش در دوران دفاع مقدس خاطرشنان کرد : دشمن با تمام تجهیزات و حمایت های مالی و تسلیحاتی به کشور ما حمله کرد، جوانان آن روز که شهدا، ایثارگران و جانبازان امروز هستند با جان و دل در مقابل دشمن تا بن دندان مسلح ایستادند و اجازه ندادند تا وجبی از خاک کشور به دست بیگانگان بیافتد.

امیر سرتیپ علی جهانشاهی تاکید کرد:شهدا در پیشگاه خداوند متعال سربلند و از درجات بالایی برخوردار هستند، ما بازماندگان باید با مرور دلاورمردی ها، رشادت ها و شجاعت آنها ادامه دهنده مسیر آنها باشیم .

وی ادامه داد: تنها شهدا هستند که به استقبال مرگ شتافته اند و این انتخاب نیز با بصیرت و آگاهی بود، شهدا ، ایثارگران و جانبازان درس وفاداری را به همه آموخته اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *