رییس دبیرخانه نزاجا: فرمانده نیروی زمینی ارتش به فعالیت های فرهنگی نگاه ویژه دارد

سرهنگ هوشیار رحمانی مشاور فرهنگی فرمانده نیروی زمینی ارتش در جمع فرماندهان و کارکنان مرکز آموزش پشتیبانی نزاجا گفت: امیر سرتیپ حیدری به انجام فعالیت های فرهنگی در نزاجا نگاهی ویژه و خاص دارد.
رییس دبیرخانه نزاجا در مراسم تجلیل از دست اندرکاران فرهنگی در مرکز آموزش پشتیبانی نزاجا گفت: فرمانده نیروی زمینی ارتش به انجام فعالیت های فرهنگی نگاه ویژه دارد و در این خصوص مسئولین فرهنگی را حمایت و پشتیبانی می کند.
وی با تاکید به این موضوع که برنامه های فرهنگی در کنار ارتقا آمادگی رزمی در اولویت امیر سرتیپ کیومرث حیدری است افزود: همزمان با اعیاد ماه رجب امروز برابر اوامر امیر فرماندهی نزاجا از فعالین فرهنگی مرکز آموزش پشتیبانی نزاجا تجلیل شد.
سرهنگ هوشیار رحمانی تصریح کرد: به پاس قدردانی از سرباز وظیفه عادل کریمی که با هنرمندی خود نمایشگاه خطاطی را در در این مرکز راه اندازی کرد به نیابت از امیر سرتیپ حیدری فرمانده نیروی زمینی ارتش، از کار فرهنگی این سرباز هنرمند بازدید و تجلیل شد.
وی ادامه داد: همچنین چندین اصله نهال به مناسبت روز درخت کاری این مرکز غرس شد و در ادامه نیز از ساختمان جدید یگان پاسدار رونمایی و هدایایی فرهنگی به مجموعه تلاش گران این یگان اهدا شد.

با ارسال نظرات خود ما را همراهی کنید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *