رئیس اداره عقیدتی سیاسی نزاجا: به کوری چشم دشمنان جشن چهل سالگی انقلاب برپا خواهد شد

حجت الاسلام والمسلمین صالحی نسب در جمع کارکنان اداره عقیدتی سیاسی نیروی زمینی ضمن تبریک میلاد با سعادت حضرت زینب (س) و روز پرستار گفت: در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران، سازمان عقیدتی سیاسی که متولی برنامه های فرهنگی، آموزشی و سیاسی در ارتش است باید تمام برنامه ها و طرح های خود را برابر با دستاوردهای انقلاب اسلامی همسو کند .

رئیس اداره عقیدتی سیاسی نیروی زمینی ارتش با اشاره به نگرانی ها و دغدغه های حضرت امام (ره) در ارتباط با انقلاب گفت: یکی از نگرانی های حضرت امام خمینی (ره) در رابطه با انقلاب، فراموشی هدف بود، ایشان معتقد بود رسیدن به حکومت اسلامی باید با انگیزه الهی باشد فراموشی هدف موجب کاهش انگیزه می شود . مقام معظم رهبری (حفظه الله تعالی) نیز انقلاب را به پنج مرحله ی انقلاب اسلامی، نظام اسلامی، دولت اسلامی و تمدن نوین اسلامی تقسیم کردند و فرمودند : چنانچه با اسلام فاصله بگیریم به اهداف واقعی حضرت امام در رابطه با انقلاب و اسلام دست پیدا نمی کنیم .

وی در ادامه مایوس کردن ملت ایران و ملت های مسلمان از اسلام را دغدغه دیگر حضرت امام (ره)در ارتباط با انقلاب خواند و تاکید کرد : دشمنان اسلام در طول تاریخ در صدد آن بودند تا با قرار دادن اسلام ناب در مقابل اسلام آمریکایی و عناوین مختلف ملت های مسلمان را مایوس کنند .

رئیس اداره عقیدتی سیاسی نیروی زمینی ارتش خاطرنشان کرد: جهالت، غفلت و کج فهمی نسبت به اسلام از دیگر نگرانی و دغدغه های حضرت امام بود که تفکرات انحرافی در دین از جمله مهمترین موضوعات است. در حال حاضر تفکرات انحرافی در عالم اسلام به وجود آمده که گروهک های تکفیری نمونه بارزی از این نوع تفکر است .

حجت الاسلام والمسلمین صالحی نسب کنار گذاشتن قرآن، تفرقه و اختلاف و از خود بیگانگی را از دیگر نگرانی های معمار بزرگ انقلاب در رابطه با انقلاب اسلامی خواند و اظهار داشت : دشمنان اسلام سعی می کنند تا قرآن را از بطن زندگی مسلمانان جدا کنند و بین مردم ، مسئولین و شیعه و سنی اختلاف اندازند تا به اهداف شوم خود دست یابند و تلاش می کنند تا تفکر غربی و تقلید از غرب را در جامعه اسلامی ترویج کنند .

وی ادامه داد : زمینه انحراف در دانشگاه ها از دیگر دغدغه های امام خمینی (ره) در رابطه با انقلاب بود که برای دشمن مهم است، دشمنان اسلام سعی دارند جوانان دانشگاهی را از فرهنگ و ادب اصیل ایرانی اسلامی منحرف و به و سوی فرهنگ غرب هدایت کنند و در آینده دولتمردان را از جوانان دست پرورده خود انتخاب کنند تا کشور را در مسیری که خودشان می خواهند قرار دهند .

رئیس اداره عقیدتی سیاسی نیروی زمینی ارتش تباهی،اغفال نسل جوان، انقلابی نماندن و دوری از مسیر ولایت را از دیگر نگرانی های حضرت امام خمینی (ره) در رابطه با انقلاب اسلامی دانست و تصریح کرد : در طول دوران چهل ساله انقلاب اسلامی دشمنان از هر نوع تهدیدی استفاده کرده اند تا به انقلاب ضربه وارد کنند اما به لطف خدا و درایت و هوشیاری حضرت امام و بصیرت والای مقام معظم رهبری(حفظه الله تعالی) توطئه های دشمنان یکی پس از دیگری خنثی شده است و انقلاب نیز به کوری چشم بدخواهان جشن چهلمین سالگرد خود را با حضور با شکوه ملت مسلمان ایران در روز ۲۲ بهمن ماه امسال برگزار می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *