رئیس اداره عقیدتی سیاسی نزاجا: اجرای برنامه های فرهنگی باید بر اساس تعالی معنوی و سبک زندگی اسلامی باشد

حجت الاسلام والمسلمین صالحی نسب در جلسه دوم ارائه راهبرد ها و برنامه های اداره عقیدتی سیاسی نزاجا به اراشد عقیدتی سیاسی های قرارگاه های منطقه ای غرب، جنوب غرب، جنوب شرق، شمال غرب و شمال شرق که با حضور جمعی از معاونین این اداره برگزار شد گفت: تمامی راهبرد ها و برنامه های ارسالی از سازمان عقیدتی سیاسی ارتش برگرفته از تعالی معنوی و سبک زندگی اسلامی است.

رئیس اداره عقیدتی سیاسی نزاجا در جمع اراشد عقیدتی سیاسی های مناطق غرب، جنوب غرب، جنوب شرق، شمال غرب و شمال شرق گفت: ارائه راهبردها که از سوی سازمان عقیدتی سیاسی ارتش تبیین و تشریح می شود برگرفته از تعالی معنوی و بر اساس سبک زندگی اسلامی است.

وی افزود: طبق بیانیه گام دوم انقلاب از وظایف مهم ما ایجاد تمدن نوین اسلامی و آمادگی برای ظهور حضرت ولیعصر (عج) است لازم است در این حوزه بستر سازی مناسبی را مهیا سازیم تا بتوانیم افراد متدین، انقلابی و ولایتمدار را تربیت کنیم.

حجت الاسلام والمسلمین صالحی نسب با اشاره به برگزاری برنامه ها و فعالیت های راهبردی اداره در سطح یگان های نیروی زمینی ارتش افزود: ما باید تمامی طرح ها و برنامه هایی را که در جهت تقویت بنیه دینی و مذهبی در بین کارکنان و خانواده های معظم آن ها می شود به صورت کاملا تشکیلاتی انجام داده و سعی کنیم در انجام برنامه های فرهنگی تمامی اقشار خانواده بزرگ نیروی زمینی ارتش را همگام سازیم.

رئیس اداره عقیدتی سیاسی نزاجا در رابطه با اهمیت مضاعف فعالیت های فرهنگی در دوران ویروس منحوس کرونا اظهار داشت: در این روزها که متاسفانه شاهد افزایش تعداد مبتلایان به ویروس کرونا در سطح کشور و جهان هستیم نباید تصور کنیم که فعالیت های ما باید متوقف شود، بلکه در روزهای سخت نیاز به فعالیت های فرهنگی دو چندان می شود و ما می توانیم با رعایت نکات بهداشتی و ایمنی فعالیت های خود را ادامه بدهیم.
وی افزود: برای انجام فعالیت های فرهنگی نیازی نیست تا حتما افراد با جمعیت بالا در کنار ما حضور داشته باشند، ما می توانیم از طریق مشاوره های تلفنی، حلقه های معرفتی با تعداد کم و تبلیغات میدانی نیز این فعالیت ها را انجام دهیم.

با ارسال نظرات خود ما را همراهی کنید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *