دیدار فرمانده نیروی زمینی ارتش و نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی

امیر سرتیپ کیومرث حیدری در حاشیه بازدید از مناطق مرزی شمالغرب کشور با حجت الاسلام والمسلمین سید محمد علی آل هاشم، نماینده مقام معظم رهبری(مد ظله العالی) در آذربایجان شرقی دیدار کرد.

حجت الاسلام والمسلمین آل هاشم در این دیدار با اشاره به نقش تاثیر گذار ارتش جمهوری اسلامی علی الخصوص در منطقه آذربایجان شرقی در حفظ امنیت کشور، به حضور تیپ ۲۵ نیروی مخصوص در شهر تبریز اشاره کرده و گفت: حضور نیروی زمینی ارتش در شهر تبریز یک موهبت محسوب می شود و حال و هوای خوبی به تبریز بخشیده است.
وی به نزاع قره باغ آذربایجان و ارمنستان اشاره کرد و افزود: قرارگاه عملیاتی لشکر ۲۱حمزه و تیپ ۲۵ نیرو مخصوص نقش به سزایی در تولید امنیت در منطقه شمالغرب ایفا کردند که از فرماندهان و مسئولین آن ها قدر دانی می کنیم، همچنین از رئیس بیمارستان امام علی(ع) و کادر درمان فرداکار آن نیز که در مقابله با ویروس منحوس کرونا خدمتی جانانه به مردم تبریز ارائه کردند تشکر می کنیم. 
امیر سرتیپ کیومرث حیدری فرمانده نیروی زمینی ارتش نیز با اشاره به فعالیت ارتش در سایه فرماندهی مقام معظم رهبری(مد ظله العالی) گفت: خدمت به مردم در سایه ولایت، افتخار ماست و اگر هر کاری انجام شده متاثر از اطاعت ارتش و نیروی زمینی از فرمانده معظم کل قوا(حفظه الله تعالی) می باشد. 

با ارسال نظرات خود ما را همراهی کنید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *