فرمانده قرارگاه عملیاتی نیروی زمینی ارتش در غرب کشور : دشمن آرزوی تجاوز به ایران را به گور خواهد برد.

فرمانده قرارگاه عملیاتی نیروی زمینی ارتش در غرب کشور گفت: دشمنان انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی آرزوی تجاوز به آب و خاک این سرزمین را با خود به گور خواهند برد.

امیر سرتیپ دوم فرهاد آریان‌فر، فرمانده قرارگاه عملیاتی ارتش در غرب کشور روز یکشنبه در دیدار با فرمانده انتظامی استان کرمانشاه گفت: نیروهای مسلح جمهوری اسلامی به عنوان سربازان وفادار ولایت در ارتش، سپاه، نیروی انتظامی و بسیج همگی آماده جانفشانی در راه اسلام و انقلاب هستند.

وی با بیان اینکه امروز نیروهای مسلح جمهوری اسلامی به رهبری امام خامنه‌ای (مدظله العالی) در عالی‌ترین سطح از آمادگی قرار دارند، تاکید کرد: بدون شک کوچکترین اقدام دشمن علیه امنیت ملی کشور با پاسخی قاطع و دندان شکن از سوی جان‌نثاران ولایت در نیروهای مسلح پاسخ داده خواهد شد.

فرمانده قرارگاه عملیاتی ارتش در غرب کشور تصریح کرد: رهبر معظم انقلاب اسلامی (دامت برکاته) می‌فرمایند اگر دشمن یک سیلی بزند، ۱۰ سیلی پاسخ دریافت می‌کند، چرا که امروز توان دفاعی کشور در سطح بسیار مناسب و خارج از فهم و درک دشمنان قرار دارد.

امیر سرتیپ دوم آریان‌فر همچنین با تقدیر از تلاش‌ها، زحمات و رشادت‌های نیروی انتظامی در صحنه‌های مختلف، گفت: امروز پلیس به ملجاء امید مردم جامعه تبدیل شده و از محبوبیت بسیار بالایی میان اقشار مختلف برخوردار است.

وی امنیت موجود در استان کرمانشاه را بسیار مطلوب ارزیابی کرد و گفت: نمونه این امنیت‌آفرینی در زمان اربعین حسینی (ع) به خوبی مشاهده شد و همه دیدند که پلیس چگونه شبانه روز پای کار بود تا زائران امام حسین (ع) بدون هیچ مشکلی در مراسم معنوی اربعین شرکت کنند.

ارشد نظامی ارتش در غرب کشور در پایان، با ابراز خرسندی از حضور سردار جاویدان در کرمانشاه، وی را از دلسوزترین و در عین حال شجاع‌ترین فرماندهان نظامی معرفی کرد که می‌تواند امنیت موجود در استان را به شکل قابل ملاحظه‌ای ارتقاء ببخشد.

سردار سرتیپ دوم علی اکبر جاویدان، فرمانده انتظامی استان کرمانشاه نیز در این دیدار پلیس را حافظ جان، مال و ناموس مردم دانست و گفت: زمانی خستگی کار از تن ما بیرون خواهد شد که لبخند رضایت را بر لبان مردم ببینیم.

وی با بیان اینکه نیروی انتظامی هدفی جز آسایش و امنیت برای مردم ندارد، افزود: همه کارکنان پلیس برای تحقق این مهم مخلصانه و بدون هیچ چشم‌داشتی در حال تلاش هستند.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه ادامه داد: خوشبختانه با هماهنگی خوبی که میان پلیس و دستگاه‌های مختلف از جمله دستگاه قضائی وجود دارد، مجرمان از کوچکترین امنیتی برخوردار نیستند و به خوبی می‌دانند دیر یا زود در چنگال قانون گفتار و به سزای عملشان می‌رسند که این موضوع در استان کرمانشاه نیز به خوبی دیده می‌شود.

سردار جاویدان در پایان با قدردانی از تلاش کارکنان ارتش که در راستای خدمات‌رسانی به مردم انجام می‌شود، گفت: ارتشیان دلاور توانسته‌اند به خوبی شعار «ارتش فدای ملت» را محقق و خاطره بسیار خوبی از خود در اذهان به جای بگذارند.

با ارسال نظرات خود ما را همراهی کنید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *