امیر سرتیپ حیدری: خدمت در دارالشفای حضرت زهرا( س) داوطلبانه و فی سیبل الله است

فرمانده نیروی زمینی ارتش در مراسمی که با حضور مسولین طرح دارالشفای حضرت زهرا( س) بیمارستان های نزاجا در اداره بهداشت و درمان این نیرو برگزار شد گفت:خدمت در دارالشفای بیمارستان های نزاجا، داوطلبانه و فی سبیل الله است.
امیر سرتیپ کیومرث حیدری فرمانده نیروی زمینی ارتش در جمع مسوولین طرح دارالشفای حضرت زهرا( س)بیمارستان های نزاجا گفت: اصول فرماندهی در نزاجا بر سه اصل ولایت محوری، عدالت محوری و شایسته سالاری بنا شده که ولایت مداری یعنی تمام برنامه ها و طرح های این نیرو باید بر اساس منویات و مطالبات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) انجام شود در غیر این صورت اجازه نخواهیم داد آن طرح شکل بگیرد.
وی با بیان اینکه طرح دارالشفای حضرت زهرا ( س) در قالب طرح لبیک ۱۴ یا امام خامنه ای عزیز(مدظله العالی) و به منظور رسیدگی به بیماران صعب العلاج ترسیم شده است افزود: مقام معظم رهبری ( حفظه الله تعالی) فرمودند؛ ما میخواهیم اگر کسی در یک خانواده مریض شد بیش از رنج مریض داری رنج دیگری نداشته باشد، ما نیز در این طرح تلاش کردیم ولایت مداری را تحقق ببخشیم و چنانچه یا خود همرزم ما یا یکی از اعضای خانواده آن بیمار صعب العلاج دارد به جز رنج بیماری مسائل دیگه ای را متحمل نشود.
فرمانده نیروی زمینی ارتش با اشاره به لزوم شناسایی بیماران صعب العلاج تاکید کرد: ما باید دلسوزانه در این حوزه کار کنیم، به همین منظور باید مسوولینی را برای این طرح انتخاب کنیم که خودشان دردمند باشند، در واقع باید با یک نگاه ویژه و سازمانی به بیماران صعب العلاج نگاه کنیم.
وی با بیان اینکه تا کنون بالغ بر ۴۵ ماه از آغاز طرح دارالشفای حضرت زهرا ( س) گذشته است تصریح کرد: از ابتدای آغاز این طرح ماهیانه مبلغی را در جهت تامین بخشی از روند بهبودی درمان بیماران صعب العلاج به حساب خانواده ها و سرپرستان واریز کرده ایم و تا جایی که توان داریم در خدمت این عزیزان خواهیم بود.
امیر سرتیپ حیدری خاطرنشان کرد: مسوولین دارالشفای بیمارستان های نزاجا باید دلسوز، خوشرو و فرهیخته باشند. ماموریت سازمانی مسوولین این طرح باید رسیدگی به روند درمان و سرکشی از بیماران صعب العلاج باشد.
فرمانده نیروی زمینی ارتش از ویژگی های بارز مسوولین دارالشفاء حضرت زهرا(س) را دلسوزی و عاشق بودن خواند و افزود: خدمت در این حوزه داوطلبانه و فی سبیل الله است، باید عاشق باشید و درک درستی از بیماران صعب العلاج داشته باشید.ارتباط مسنمر با خانواده های بیماران صعب العلاج موجب ارتقای توان رزمی همرزمان می شود.
وی در پایان گفت: معاونت نیروی انسانی نزاجا تمام مراحل خدمتی را برای این عزیزان هموار کرده است و اگر همرزمی بیمار صعب العلاج دارد در استفاده از امکانات سازمانی و محل خدمتی در اولویت است.

با ارسال نظرات خود ما را همراهی کنید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *