امیر سرتیپ نعمتی مطرح کرد: ساخت سری سوم خودرو‌های فوق سنگین خانواده «کیان» در نزاجا

جانشین فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران با اشاره به ساخت سری سوم خودرو‌های فوق سنگین نزاجا خانواده «کیان» در نزاجا، گفت: ساخت سری سوم خودرو‌های فوق سنگین خانواده «کیان» در نزاجا در حال انجام است.

امیر سرتیپ نوذر نعمتی جانشین فرمانده نیروی زمینی ارتش با اشاره به روند ساخت خودرو‌های سنگین در نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران، گفت: از دو سال گذشته تولید خودرو‌های فوق سنگین را در این نیرو آغاز کردیم و روند تولید آن در حال انجام است.

وی از ساخت سری سوم خودرو‌های فوق سنگین خانواده «کیان» در این نیرو خبر داد و افزود: ساخت این محصول دفاعی ارتقاء کاربری را به همراه دارد تا بتواند مأموریت‌های ما را در حوزه‌های عملیاتی به خوبی انجام دهد، با چنین نگاهی این محصول دفاعی ساخته و به نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران الحاق شد.
جانشین فرمانده نیروی زمینی ارتش با اشاره به جایگاه مَرکز فرماندهی تولید، بهینه‌سازی و نوسازی شهید «زَرهرن» نزاجا، تصریح کرد: با توجه به تخصصی که دوستان و همرزمان ما در این مرکز دارند و استقرار چند مجموعه دانش بنیان در آن، دیگر در بخش‌های داخلی و صنعت زمان زیادی صرف کار تحقیق نمی‌شود و در واقع همزمان با اتمام تحقیقات، مرحله تبدیل به محصول انجام می شود و بلافاصله این محصولات دفاعی در یگان‌های عملیاتی مورد استفاده قرار می گیرد.

امیر سرتیپ نعمتی با تأکید بر اینکه نباید نسبت به داشته‌هایمان راضی باشیم، اظهار داشت: بخش عملیات ما مطالباتی در حوزه تَجهیزات جدید دارد که در آینده به خودرو‌های اصلی اضافه می‌شود.
وی با بیان اینکه آمادگی برطرف کردن نیاز نیروی زمینی محوری ارتش جمهوری اسلامی ایران را در بحث محصولات دفاعی داریم گفت: اَلحمدالله تا کنون بسیاری از این نیاز‌ها برطرف شده است و با توجه به تَهدیدات مختلف، در جریان بازتولید خودرو‌های بعدی تغییراتی را بروی آن‌ها اعمال خواهیم کرد.

با ارسال نظرات خود ما را همراهی کنید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *