حضور جانشین فرمانده نیروی زمینی ارتش در جمع سربازان مرز‌های غربی کشور همزمان با تحویل سال نو

امیر سرتیپ نوذر نعمتی جانشین فرمانده نیروی زمینی ارتش همزمان با آغاز سال نو شمسی به منظور قدردانی، خداقوت و تشکر از کارکنان و سربازان این نیرو مستقر در مرز‌های غربی کشور که حافظ امنیت حدود و ثغور ایران عزیز اسلامی هستند در جمع آنان حاضر می‌شود.
امیر سرتیپ نعمتی در مسیر حرکت به سمت مرز‌های غربی کشور از ایستگاه‌های رفع آلودگی که به همت یگان‌های قرارگاه غرب نیروی زمینی ارتش، از جمله تیپ‌های ۱۸۱ و ۲۸۱ زرهی، در ورودی شهر‌های کرمانشاه و اسلام‌آباد غرب مستقر شده‌اند بازدید و ضمن خداقوت به کارکنانی که مشغول انجام خدمت‌رسانی به مردم شریف استان کرمانشاه هستند از تلاش خالصانه آنان برای ریشه‌کن کردن ویروس کرونا تشکر کرد.
او در ادامه از کارگاه‌های تولید ماسک قرارگاه غرب نیروی زمینی ارتش که در تیپ‌های این قرارگاه برای تأمین نیازمندی ماسک مردم و کارکنان تلاش می‌کنند و همچنین ایستگاه‌های کمک‌های اولیه که در ورودی شهر‌ها استقرار یافته‌اند بازدید کرد.
گفتنی است، در ورودی شهر اسلام‌آباد غرب که یگان بهداشت و درمان تیپ ۱۸۱ زرهی مستقر است از ۲۵ اسفند تا امروز حدود ۱۵ هزار و ۴۵۰ نفر مورد معاینه و پایش قرار گرفته‌اند. در ادامه رزمایش پیشگیری و پایش شیوع کرونا تحت عنوان «لبیک یا امام خامنه‌ای ۹۸» همه یگان‌های نیروی زمینی ارتش بصورت مستمر در ورودی شهر‌های سرزمینی خود مشغول رفع آلودگی و غربالگری هستند.

با ارسال نظرات خود ما را همراهی کنید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *