جانشین فرمانده نیروی زمینی ارتش؛ امروز هم افزایی مهمترین مولفه در کسب ارتقای آمادگی رزمی است

امیر سرتیپ نعمتی در مراسم تکریم و معارفه جانشین و معاون هماهنگ کننده اداره عقیدتی سیاسی نیروی زمینی ارتش گفت: با هم افزایی و روحیه جهادی در تمامی بخش های نزاجا گام های بسیار بلندی را در حوزه های مختلف رزمی و توان دفاعی کسب کرده ایم.

امیر سرتیپ نوذر نعمتی جانشین فرمانده نیروی زمینی ارتش با بیان اینکه امروز کار آمدی یکی از مولعه های مهم در حوزه توان دفاعی در سطح نیروهای مسلح است گفت: کار آمدی یگان ها با هم افزایی تمامی بخش های مختلف در سطح نیروی زمینی ارتش صورت می گیرد و در حال حاضر  و با توجه به شرایط منطقه هم افزایی مولفه مهم در کسب ارتقای آمادگی رزمی و توان دفاعی است.

وی ادامه داد: در حال حاضر نیروی زمینی ارتش در اوج قدرت نظامی است و تمامی نیروها با روحیه جهادی در مناطق مختلف کشور به حفظ و حراست از تامین امنیت مرزهای کشور مشغول هستند.

جانشین نیروی زمینی ارتش با اشاره به حضور یگان های مختلف در مناطق مرزی شمال غرب کشور افزود: با توجه به مناقشه دو کشور همسایه در نزدیکی مرزهای ما،  ما به جهت تامین امنیت مرزهای کشور و ایجاد آرامش و امنیت هموطنان عزیز مناطق مرزی،  نیاز بود که این قسمت از منطقه با استقرار  یگان های نظامی  حفظ شود که در حال حاضر هیچ مشکلی در منطقه نداریم.

امیر سرتیپ نعمتی با تاکید بر حفظ و ارتقای آمادگی رزمی در نیروی زمینی تاکید کرد: همدلی و هم افزایی موجب شده است نیروی زمینی ارتش در حوزه کار آمدی به دستاوردهای بزرگی نائل شود.

وی در پایان تصریح کرد: حضور کارکنان عقیدتی سیاسی در ماموریت های مختلف کنار فرماندهان موجب می‌شود تا فعالیت های رزمی با دلگرمی و به نحو مقتضی انجام شود.

با ارسال نظرات خود ما را همراهی کنید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *