امیر سرتیپ کیومرث حیدری از تغییر وضعیت خدمتی تعداد قابل توجهی از کارکنان مشمول طرح حضرت رسول الله (ص) در روزهای اخیر خبر دادند.

امیر سرتیپ کیومرث حیدری فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران در حاشیه نشست تخصصی ارتقاء وضعیت معیشت کارکنان نزاجا که در ستاد نیروی زمینی ارتش برگزار شد اظهار داشتند: به یاری خداوند متعال و عنایت ویژه سلسله مراتب فرماندهی ارتش جمهوری اسلامی ایران بحمدالله نیروی زمینی موفق گردید تعداد قابل توجه ای از کارکنان دارای مدرک تحصیلی دانشگاهی که براساس دستورالعمل مربوط و بنابر اصل عدالت محوری و اصل شایسته سالاری مورد پذیرش قرارگرفته بودند را تغییر وضعیت خدمتی داده و به زودی دوره مقدماتی آنان شروع خواهد شد.

گفتنی است این اقدام در راستای طرح لبیک یا امام خامنه ای (مد ظله العالی) ۴ (طرح حضرت رسول (ص)) که در قالب جشنواره خوبان نیز شناخته می شود صورت گرفته است. مطابق این طرح و به منظور ایجاد انگیزه، رشد و پویایی هرچه بیشتر در نزاجا و رقابت سالم و سازنده بین کارکنان و همچنین بهره برداری بیشتر از ظرفیت و تخصص نیروی انسانی، کارکنان قابل رشد مورد ترغیب و تشویق و ارتقاء روند خدمتی قرار خواهند گرفت.

لازم به ذکر است از ابتدای فرماندهی امیر حیدری در نیروی زمینی ارتش و با پیگیری های مکرر ایشان از سلسله مراتب فرماندهی ارتش جمهوری اسلامی ایران در راستای ارتقاء وضعیت کارکنان چندین مرحله این طرح اجرایی که طی آن تغییر وضعیت خدمتی تعداد زیادی از کارکنان نزاجا اعمال شده و ارتقاء یافته اند.

فرمانده نیروی زمینی در انتهای این گفت و گو ابراز امیدواری کردند که با ادامه این روند و در آینده ای نزدیک وضعیت خدمتی سایر کارکنان مشمول این طرح نیز اجرایی گردد.

با ارسال نظرات خود ما را همراهی کنید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *