در قرارگاه عملیاتی لشکر ۲۳ تکاور نیروی زمینی ارتش برگزارشد؛ تشییع پیکر شهید گمنام دفاع مقدس

مراسم تشییع پیکر شهید گمنام دوران دفاع مقدس با حضور مسئولین کشوری و لشگری و خانواده معظم شهدا در کوی سازمانی والفجر قرارگاه عملیاتی لشگر ۲۳ تکاور نیروی زمینی ارتش برگزارشد.

سردار سرتیپ دوم پاسدار سادات حسینی معاون قرارگاه ثارالله سپاه تهران، شهدا را مظهر برکت و قدرت کشور خواند و گفت:شهیدان شناسنامه این انقلاب و پشتوانه بزرگی برای اقتدار نظام و اسلام هستند و قطعا مسیر شهدا مسیر هدایت ،عزت و آزادی است.

وی افزود: یکی از برکات انقلاب اسلامی این بود که واژه پرمعنای شهادت را از لابلای کتاب ها و داستان های حماسی بیرون کشید و با شجاعتی که جوانان در دفاع از انقلاب و نظام در دوران ارزشمند دفاع مقدس آفریدند درس آزادگی و ایثار را برای همه دیکته کرد.
سردار سادات حسینی با اشاره به اینکه بسیج در دفاع از ارزشهای انقلاب از بصیرت بالایی برخوردار است تصریح کرد:بسیج نشانه ای از اقتدارو نمونه ای کامل از یک ملت با بصیر و ولایتمدار است، هرجا سخن از سازندگی و حرکت رو به جلو باشد مطمئنا حضور بسیجیان بی ادعا و پرتلاش در آنجا نمایان است.
معاون قرارگاه ثارالله سپاه تهران با اشاره به فتنه اخیر در کشور گفت: ضدانقلاب، مترصد هر فرصتی برای ضربه زدن به انقلاب اسلامی است و کوشش می‌کند که در پوشش مطالبات مردمی اهداف خاص خود را که براندازی نظام و ناامنی و بی‌ثباتی کشور است، به نفع خود تمام کند .

سردارسادات حسینی به بصیرت بالای ملت در پشتیبانی از ولایت فقیه و نظام اسلامی تاکیدکرد وگفت: مردم ولی‌نعمتان نظام اسلامی هستند که در چهل سال گذشته با حمایت‌های خود این نظام را در مسیر رشد و شکوفایی قرار داده‌اند و مردم با حضور همیشگی در صحنه‌های مختلف دشمنان را مایوس کرده‌اند.

با ارسال نظرات خود ما را همراهی کنید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *