تشریح ویژه برنامه های ارتش در خصوص چهلمین سالگرد دفاع مقدس

فرمانده ارشد نظامی ارتش با حضور در استان های فارس و کهگیلویه و بویراحمد ویژه برنامه های ارتش استان فارس در راستای گرامی داشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس را تشریح کرد.

امیر سرتیپ دوم ابوالقاسم رضایی فرمانده ارشد نظامی ارتش در فارس گفت: با توجه به برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته، ویژه برنامه های ارتش برای گرامیداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس از خرداد ماه امسال لغایت اسفند ماه برگزار خواهد شد.

وی ادامه داد: با توجه به شیوع ویروس کرونا و الزام رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی امسال رژه برگزار نخواهد شد اما در سی و یکمین روز از شهریور ماه با حضور در باغ موزه حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس به صورت ویدئو کنفرانس دیداری با مقام معظم رهبری خواهیم داشت.

فرمانده ارشد نظامی ارتش در فارس تصریح کرد: سه نمایشگاه در راستای گرامیداشت یاد و خاطره شهدا در شهر شیراز برگزار خواهد شد که نمایشگاه اول در پایگاه نیرو هوایی، نمایشگاه دوم در باغ عفیف آباد به صورت ثابت برگزار خواهد شد و سومین نمایشگاه نیز در باغ موزه دفاع مقدس برگزار می‌شود.

فرمانده ارشد نظامی ارتش با حضور در استان های فارس و کهگیلویه و بویراحمد تاکید کرد: کارکنان ارتش جمهوری اسلامی ایرانی با حضور در رزمایش کمک مومنانه نقش خود را در راستای کمک به همنوعان خود که پس از شیوع کرونا دچار مشکلات اقتصادی شده‌اند انجام خواهند داد و یکی از مهم ترین برنامه‌های هفته دفاع مقدس تجلیل از ۵ هزار رزمنده دوران جنگ تحمیلی است.

با ارسال نظرات خود ما را همراهی کنید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *