تجهیز یگان‌های واکنش سریع ارتش و سپاه به تجهیزات مدرن

وزیر دفاع از تجهیز یگان‌های واکنش سریع نیروهای زمینی ارتش و سپاه به تجهیزات مدرن و همچنین توان صادرات محصولات راداری خبر داد.

امیر سرتیپ حاتمی وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با حضور در برنامه تیتر امشب شبکه خبر گفت: ما امروز با تهدیدات متنوعی مواجهیم و پاسخگویی به این تهدیدات نیازمند ابزار متنوعی است. توان هوایی از آن مواردی است که خودش به تنهایی هم در پشتیبانی از نیروی سطحی و دفاع از آسمان کشور تعیین کننده است.

وی افزود: اولویت دائمی ما ارتقاء توان موشکی است. نیروی دریایی ما نیازمند تجهیزات خوبی است که به زودی خبرهایی را در این زمینه خواهیم داد. در حوزه رزم زمینی تجهیز یگان‌های واکنش سریع مد نظر است و نیروهای زمینی ارتش و سپاه به سلاح های تک تیر انداز و مسلسل و تجهیزات مراقبتی مدرن مجهز می شوند.

وزیر دفاع با اشاره به پیشرفت‌های کشور در حوزه جنگ الکترونیک گفت: در حوزه راداری به لطف الهی ما امروز نیازمندی‌های راداری کشور در بردهای مختلف را تأمین و صادر می کنیم و هیچ نیازی در این زمینه به کسی نداریم.عملیاتی که اخیرا در پاسخ به عملیات تروریستی اهواز توسط نیروهای هوافضای سپاه صورت گرفت و تصاویری که توسط پهپادها گرفته می شود و شلیک‌های با دقتی که انجام می شود نیازمند تجهیزات اپتیکی با کیفیت بسیار بالا است در داخل کشور در حال تولید است که برخی کشورهای دارای فناوری درخواست استفاده از آنها را دارند.

امیر سرتیپ حاتمی تصریح کرد: امروز ترامپ و پمپئو مثل سگ دروغ می گویند تا به وحدت ملی ما خدشه وارد کنند. محور وحدت و انسجام ولی فقیه در جامعه است و باید از ایشان تبعیت کنیم. امروز عده زیادی از مسئولان پیگیری‌های خوبی برای حل مشکلات کشور انجام می دهند.

وی عنوان کرد: ما برنامه کاملا دقیقی برای ارتقای توان موشکی کشور هستیم و ارتقاء کیفیت دقت و توان موکشی را دنبال می کنیم تا هرجا هر هدفی قصد ایجاد خطر را داشت هدف قرار دهیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *