معاون هماهنگ کننده نیروی زمینی ارتش عنوان کرد؛ تاکید همیشگی حاج قاسم بر وحدت ملی

معاون هماهنگ کننده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی همیشه در جهت همبستگی، وحدت و منافع ملی در کشور تاکید فراوان داشت.

امیر سرتیپ «علی جهانشاهی» افزود: خون سردار سلیمانی منجر به وحدت، همبستگی، انسجام، اقتدار در کشور و همینطور جوش و خروش وصف ناشدنی در جهان اسلام و تقویت جبهه مقاومت شد.

وی اظهارداشت: بازتاب حضور با شکوه مردم ایران و عراق در تشییع پیکرپاک سردار دل ها حاج قاسم سلیمانی و دیگر همراهان ایشان در شهرهای مختلف این دو کشور و همچنین تظاهرات و حمایت های بی ‌بدیل و خودجوش مسلمانان در شهرهای متعدد کشورهای منطقه در رسانه ها و فضای مجازی لرزه بر اندام دشمنان انداخته است.

معاون هماهنگ کننده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: خلق این حماسه باشکوه مردمی بدون شک در جهت تقویت انسجام و همبستگی ملی، حفظ اهداف و آرمان های انقلاب اسلامی، نظام و اقتدار کشور تاثیر بسیار عمیقی دارد.

وی در ادامه افزود: اقدام نابخردانه و احمقانه ای که ترامپ انجام داد ضمن نقض آشکارحاکمیت قانونی کشور عراق سر آغازی برای پایان دادن حضور نیروهای آمریکایی در منطقه غرب آسیا و جغرافیایی جهان اسلام نیز شد.

امیر سرتیپ جهانشاهی یادآورشد: این خون پر برکت حاج قاسم سلیمانی و همراهانشان باعث تقویت روز افزون جبهه مقاومت خواهد شد و همینطور نیروی های مقاومت با انگیزه و تلاش بیشتر انتقامی سخت، پشیمان کننده و تلخی از استکبار جهانی و هم پیمانانشان خواهند گرفت.

با ارسال نظرات خود ما را همراهی کنید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *