بیانیه ارتش جمهوری اسلامی ایران از مردم برای شرکت هرچه گسترده‌تر در انتخابات

در آستانه برگزاری انتخابات ریاست جمهوری، شوراهای اسلامی و میان دوره‌ای مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان، ارتش جمهوری اسلامی ایران در بیانیه‌ای حضور حداکثری مردم در انتخابات را نشانه بلوغ سیاسی جامعه اسلامی و خط بطلان بر تمام توطئه‌های شوم دشمن دانست.

متن این بیانیه به این شرح است؛
بسم الله الرحمن الرحیم
در چهل و سومین سال  عمر با برکت انقلاب اسلامی ایران با فراز و نشیب‌ها و خطرات بسیاری مواجه بوده‌ایم که به برکت خون هزاران شهید و ایثارگری رزمندگان، آزادگان، جانبازان غیور و حضور مؤمنانه مردم شریف و نجیب کشورمان در عرصه‌های مختلف، در اوج قله‌های شکوفایی، اقتدار و سربلندی ایستاده‌ایم و بر ماست تا از ثمره این ایثارگری‌ها و از خودگذشتگی‌ها با تمام توان دفاع کنیم.
صبر، بردباری و مقاومت مردان و زنان ایران اسلامی که درس‌آموز مکتب اهل بیت علیهم السلام به ویژه مدرسه بزرگ عاشوار می‌باشند همواره در برهه‌های مختلف باعث خشم دشمنان قسم خورده انقلاب ایران اسلامی شده و خار چشم تمام بدخواهان این آب وخاک بوده است.
در آستانه برگزاری انتخابات ریاست جمهوری، شوراهای اسلامی و میان دوره‌ای مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان، دشمن با توطئه ها و فتنه‌های شوم خود و با بهره‌گیری از تمام ظرفیت‌های رسانه‌ای با هجمه‌های تبلیغاتی، سعی در کمرنگ جلوه دادن برکات انقلاب و ناامید ساختن مردم از نظام اسلامی داشته و کاهش مشارکت مردم در انتخابات ۱۴۰۰ را دنبال می کند.
در این شرایط لازم است تا مردم بصیر، آگاه و فهیم کشورمان یک بار دیگر در تبعیّت و پیروی از منویّات روشنگرانه رهبر عزیز و دلسوز مردم و ایران عزیز و ادامه راه روشن شهیدان انقلاب، در این میدان سرنوشت‌ساز قوی‌تر از گذشته حاضر شوند و خط بطلان دیگری بر همه نقشه‌های شوم دشمن بکشند.
آحاد کارکنان ارتش جمهوری اسلامی ایران و خانواده‌های آنان در ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ ضمن حضور پای صندوق‌های رأی و انتخاب نامزدهای مورد نظر خود، بار دیگر ولایت‌مداری و وفاداری خود به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را به رخ جهانیان خواهند کشید.
ارتش جمهوری اسلامی ایران از مردم انقلابی، بصیر و آگاه ایران اسلامی نیز دعوت می‌کند با حضور هرچه گسترده‌تر در انتخابات، بار دیگر اقتدار ایران سربلند اسلامی را به رخ دشمنان قسم خورده نظام اسلامی کشیده  و همانند همیشه که با حضور مؤمنانه خود صدها توطئه علیه سرزمین پاکان و مهد دلیران را خنثی کردند، این بار نیز با حضور تعیین کننده خود، پشتیبان محکمی برای جمهوری اسلامی ایران و رزمندگان جان برکف نیروهای مسلح کشورمان باشند.

با ارسال نظرات خود ما را همراهی کنید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *