برگزاری جشنواره مالک اشتر در قرارگاه منطقه ای جنوب غرب نزاجا و هوانیروز مشهد

با حضور امیر سرتیپ دوم ایرج شاکری معاون فاوا نزاجا از کارکنان قرارگاه منطقه ای جنوب غرب نیروی زمینی ارتش در جشنواره مالک اشتر تجلیل شد.

امیر سرتیپ دوم حمزه بیدادی فرمانده قرارگاه منطقه ای جنوب غرب نزاجا در این مراسم گفت: ایجاد احساس مسئولیت با هدف شایسته سالاری پیرامون مشاغل حساس فرماندهی، از دستاوردهای حوزه ی اشراف است.

وی افزود: اشراف فرصت مغتنمی است تا تلاش و مجاهدت نفرات هم به دیگر کارکنان تعمیم یابد و همچنین سلسله مراتب فرماندهی بتواند نسبت به زیر مجموعه خود کنترل و اشراف کافی را داشته باشد.

جشنواره مالک اشتر در پایگاه هوانیروز مشهد مقدس نیز برگزار شد.

سرهنگ خلبان رحیم عینی فرمانده پایگاه هوانیروز در افتتاحیه مراسم جشنواره مالک اشتر این پایگاه گفت: اشراف در کارها از اهداف هر سازمان است و با تلاش و پشتکار می توانیم رضایت سلسله مراتب فرماندهی و مقام معظم رهبری فرمانده کل قوا را فراهم آوریم.

لازم به ذکر است جشنواره مالک اشتر هر ساله در بین سطوح مختلف نیروهای مسلح برگزار می‌شود. بحث شایسته سالاری را در دستور کار قرار دارد و جشنواره مالک اشتر زمینه پرورش افراد شایسته است.

معرفی فرماندهان و مسئولان برتر در رده های مختلف، توسعه فرهنگ شایسته سالاری، ایجاد زمینه تعالی بخشی سازمانی و ایجاد یکپارچگی و همسویی از جمله اهداف این جشنواره است. زحمات و تلاش‌های مدیران و مسئولان شاغل نیروهای مسلح هر ساله مورد ارزیابی قرار می‌گیرد و در نهایت با توجه به فعالیت‌های سالانه، افرادی که توانسته‌اند موفقیت‌های خاصی را کسب کنند به عنوان برتر معرفی می‌‌شوند که جهت معرفی این افراد جشنواره مالک اشتر برگزار می‌شود.

هدف از برگزاری جشنواره مالک اشتر توسعه فرهنگ شایسته سالاری با شناسایی، معرفی و تقدیر از سازمان ها، نیروها و یگان های موفق تر نیروهای مسلح مبنی بر رصد و پایش عملکرد آنها است.

ارزیابی عملکرد سالیانه مبتنی بر گزارش ها سازمان و نیروها از اجرای برنامه ها، تحقق اهداف، رفع معایب است.

سرمایه انسانی مومن، متعهد، مدیر، کارآمد و باانگیزه بزرگترین مزیت رقابتی و نقطه قوت نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران است.

با ارسال نظرات خود ما را همراهی کنید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *