با شعار محوری الگوی من حسین(ع) شور حسینی و حضور گسترده خانواده بزرگ ارتش در مراسم عزاداری سالار شهیدان

مراسم عزاداری در ایام محرم و شهادت امام حسین(ع) در یگان‌ها، کوی‌های سازمانی و هیئت‌های مذهبی نیروی زمینی ارتش با شعار محوری “الگوی من حسین(ع)”، با حضور گسترده کارکنان پایور، خانواده‌ها و سربازان با مشارکت مردم و با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی در حال برگزاری است.
به گزارش روابط عمومی نیروی زمینی ارتش، در  ایام شهادت سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله‌الحسین(ع) و یاران باوفای ایشان، مراسم عزاداری در یگان‌های نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران اعم از پادگان‌ها، پایگاه‌ها، مراکز آموزشی و کوی‌های سازمانی و هیئت ها با شعار محوری ” الگوی من حسین(ع)” و با قرائت زیارت قدسی عاشورا، نوحه‌خوانی، روضه خوانی، سخنرانی و برپایی ایستگاه‌های صلواتی با همراهی باشکوه مردم عزادار و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی، در سراسر یگان‌های نیروی زمینی ارتش در حال برگزاری است.
بنابراین گزارش، علاوه بر روحانیان سازمان عقیدتی سیاسی ارتش و سخنرانان مدعو، روحانیان مبلّغ از حوزه علمیه قم نیز به منظور تبیین مکتب جاودانه حضرت حسین ابن علی(ع) و ارتباط چهره به چهره با جوانان، به یگان‌های ارتش از جمله مراکز آموزشی در نقاط مختلف کشور اعزام شده‌اند.
 همچنین بر اساس سنوات گذشته برخی پادگان‌ها و پایگاه‌ها، میزبان مردم عزیز عاشق سرور و سالار شهیدان در  مراسم عزاداری‌اند.
 رعایت دستورالعمل های بهداشتی، به‌ویژه در مناطق نارنجی و قرمز و متناسب با رنگ‌بندی شهرها و برگزاری مراسم در فضای باز، مورد تأکید و توجه متولیان مراسم بوده است.

با ارسال نظرات خود ما را همراهی کنید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *