با حضور فرمانده هوانیروز و استاندار کرمانشاه آیین کلنگ زنی ساخت مسکن کارکنان هوانیروز کرمانشاه برگزار شد

پروژه ۹۴ هکتاری مسکن کارکنان هوانیروز کرمانشاه با حضور فرمانده هوانیروز ارتش، استاندار کرمانشاه و فرمانده قرارگاه منطقه ای غرب کشور آغاز به کار کرد.

طی مراسمی با حضور استاندار کرمانشاه، فرمانده هوانیروز ارتش و دیگر مسئولان استانی، مراسم کلنگ‌زنی شهرک بیستون هوانیروز به منظور ساخت مسکن برای ارتشیان کرمانشاه برگزار شد.

امیر یوسف قربانی فرمانده هوانیروز ارتش با ابراز امیدواری از این که بهره‌برداری از این پروژه بتواند زمینه آرامش و آسایش را برای کارکنان به ارمغان بیاورد، گفت: با بهره‌برداری از این پروژه یک کار جهادی در بخش مسکن کارکنان ایجاد خواهد شد.

امیر سرتیپ دوم قربانی فرمانده هوانیروز ارتش در این مراسم گفت: نهضت خانه‌دار شدن ارتشیان در راستای یک اقدام جهادی و به منظور کم شدن دغدغه کارکنان ارتش آغاز شده است.

وی افزود: مراحل ساخت پروژه مسکن برای کارکنان هوانیروز کرمانشاه در زمینی به مساحت ۹۴ هکتار آغاز شده و امیدواریم که این پروژه ظرف مدت یکسال آینده به بهره برداری برسد.

وی افزود: توجه به مسئله معیشت و مسکن نیروهای ارتش مورد توجه مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) و فرماندهان ارتش بوده است.

استاندار کرمانشاه نیز در این مراسم، اظهار داشت: کارکنان هوانیروز همواره در بحران‌ها و مشکلات یار و یاور مردم بوده‌ و همیشه در کنار مردم خواهند بود.

با ارسال نظرات خود ما را همراهی کنید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *