با حضور فرمانده هوانیروز ارتش؛ سه فروند بالگرد به ناوگان پایگاه چهارم هوانیروز ارتش اضافه شد

سه فروند بالگرد “اورهال”(بازآماد) شده، با حضور امیر سرتیپ خلبان یوسف قربانی فرمانده هوانیروز ارتش جمهوری اسلامی ایران، در پایگاه چهارم هوانیروز ارتش در اصفهان به ناوگان پروازی این نیرو اضافه شد.

امیر سرتیپ خلبان یوسف قربانی فرمانده هوانیروز ارتش روز چهارشنبه در مراسمی که به همین مناسبت در پایگاه چهارم هوانیروز در اصفهان برگزار شد، با اشاره به بازدید خود از اقدامات تیم‌های فنی، تعمیر و نگهداری و  نیز دیدارش با خلبانان این پایگاه گفت: اقدامات این جوانان یادآور رشادت‌ها و حماسه‌های سال‌های دفاع مقدس است و به این تلاش و کوشش دست‌مریزاد می‌گویم.
امیر سرتیپ خلبان یوسف قربانی با اشاره به نقش‌آفرینی ۹۸ فروند بالگرد هوانیروز ارتش در حماسه آزادسازی خرمشهر در عملیات بیت‌المقدس افزود: فرهنگ سوم خرداد، فرهنگ رشادت و عشق و حماسه است و اینک نیز همان فرهنگ و همان عشق در هوانیروز ارتش جاریست.
وی ادامه داد: هوانیروز گوش به فرمان ولایت بوده و آماده است تا در هر عرصه‌ای، حماسه‌ای جدید متناسب با شرایط زمانی و مکانی خلق کند.
فرمانده هوانیروز ارتش خاطر نشان کرد: دانش بازآماد(اورهال) بالگرد سالهاست که به عنوان یک دانش بومی در هوانیروز بازتولید شده است و امروز برای بازآماد بالگردهایمان متکی به دانشمندان و جوانان هوانیروز هستیم.
همچنین سرتیپ دوم خلبان سیدقاسم خاموشی فرمانده پایگاه چهارم هوانیروز ارتش در اصفهان نیز در این مراسم با ارائه گزارشی از آخرین تلاش‌های صورت گرفته برای ارتقا و تقویت ناوگان بالگردی این پایگاه گفت: سه فروند بالگرد بازآماد شده توسط متخصصان این پایگاه بصورت اساسی تعمیر و به پرواز درآمدند و به ناوگان پروازی گردان‌های شکاری، هجومی و شنوک این پایگاه خواهند پیوست.
وی افزود: روند ارتقا توان رزمی تجهیزات و کارکنان این پایگاه در دفاع از عزت میهن اسلامی و خدمت مردم، هر روز قوی‌تر از گذشته است.
در ادامه این مراسم، سه فروند بالگرد بازآماد شده‌ این پایگاه با موفقیت به پرواز درآمدند و به گردان‌های مربوطه خود پیوستند.
 اورهال(overhaul)”بازآماد” به تعمیرات اساسی از کوچکترین قطعات و لوازم مکانیکی و الکترونیکی گرفته تا دستگاه‌های و ابزار صنعتی گفته می‌شود و بیشتر در باره تجهیزات نظامی کاربرد دارد.

با ارسال نظرات خود ما را همراهی کنید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *