با حضور فرمانده نیروی زمینی ارتش پروژه ۱۳۵ واحدی منازل سازمانی مهر ولایت ارومیه افتتاح شد

فرمانده نیروی زمینی ارتش در آیین افتتاحیه پروژه ۱۳۵ واحدی منازل سازمانی مهر ولایت ارومیه گفت: خداوند را شاکریم که تا این لحظه ما را از نعمت بودن و خدمت‌رسانی به مردم بهره‌مند فرموده است. بنده تکلیف خود دانستم که در مراسم افتتاحیه حضور پیدا کنم و از همه عزیزانی که در مسیر لبیک گویی به مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در حوزه تامین معیشت کارکنان تلاش می کنند،  تشکر کنم. در شرایط کنونی نماد صراط مستقیم ما مقام معظم رهبری(حفظه الله تعالی) است و دعا می کنیم که در این مسیر و در خدمت رسانی و پیروی از منویات معظم له ثابت قدم باشیم.
امیر سرتیپ کیومرث حیدری فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران ادامه داد: اصول فرماندهی در نیروی زمینی ارتش بر اساس سه اصل استوار است ولایت محوری، عدالت محوری و شایسته سالاری. در بُعد ولایت مداری، یعنی تمامی فعالیت های ما باید براساس منویات مقام معظم رهبری باشد، اصلی‌ترین و مهمترین در حوزه معیشت کارکنان است که مورد تاکید فرماندهی معظم کل قوا است.
فرمانده نزاجا تاکید کرد: در مورد رسیدگی به معیشت کارکنان ۲۸ طرح را در نیروی زمینی ارتش طراحی کرده ایم که دو طرح امام حسن عسگری (ع) و طرح قمر بنی هاشم که در خصوص تهیه مسکن سازمانی و شهری برای کارکنان است با جلسه افتتاح منازل سازمانی مرتبط می باشد.

وی در آئین بهره‌برداری از پروژه ۱۳۵ واحدی منازل سازمانی مهر ولایت ارومیه گفت: این طرح مسکونی از دو سال قبل آغاز و امروز در قالب ۱۳۵ واحد به بهره‌برداری رسید.
وی همچنین عنوان کرد: این واحدهای مسکونی در راستای تأمین مسکن کارکنان و ارتقای سطح معیشت و منزلت آنها با زیربنای ۱۶ هزار متر مربع و هر واحد به متراژ ۱۱۵ متر با اعتبار ۷۰ میلیارد تومان احداث شده‌اند.
فرمانده نیروی زمینی ارتش در ادامه افزود: تمام دغدغه فرمانده محترم کل ارتش در جهت رفع مشکلات و موانع معیشتی کارکنان ارتش است، یکی از مهمترین خواسته کارکنان در حوزه معیشت، مسکن است. نیروی زمینی ارتش با قوت این مهم را دنبال کرد و با حمایت های امیر سرلشکر موسوی، با تلاش شبانه روزی و جهادی در حال کسب اهداف در حوزه مسکن هستیم.
امیر سرتیپ حیدری در پایان به آمادگی رزمی و توان دفاعی نیروی زمینی ارتش اشاره کرد و گفت: امروز نیروی زمینی ارتش در اوج قدرت دفاعی قرار دارد و در رکاب ولی امر مسلمین جهان حضرت امام خامنه ای عزیز آماده تر از گذشته این توان را دارد که در کسری از زمان پوزه ی  هر متجاوزی را که نگاه چپ به کشور داشته باشد به خاک بمالد و به دشمنان هشدار دهد که گورشان را از منطقه گم کنند.

حجت الاسلام سیدمهدی قریشی امام جمعه ارومیه نیز در این مراسم گفت: نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران به نوعی ارتباط خود و خدای خود را اصلاح کرده‌اند که اکنون خداوند مهر و محبت نیروهای مسلح را در دل مردم قرار داده و باعث شده تمام فکر و ذکر مردم موفقیت نیروهای مسلح کشور باشد.
امام جمعه ارومیه به بیان اهمیت رسیدگی مسئولین به معیشت و محل زندگی کارکنان زیرمجموعه پرداخت و افزود: اقدام ارتش جمهوری اسلامی ایران در زمینه احداث منازل مسکونی سازمانی، اقدامی جهادی و بسیجی وار بوده و لازم است براساس منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) مسئله نیازهای مسکونی نیروهای ارتش برطرف شود.

در آئین افتتاحیه پروژه ۱۳۵ واحدی منازل سازمانی مهر ولایت ارومیه به طور نمادین به پنج خانواده ارتش، کلید آپارتمان اهدا شد.

 

سپس فرمانده نیروی زمینی ارتش در بازدید از یگان های منطقه شمال غرب با حضور در منزل یکی از کارکنان تیپ ۴۱ متحرک هجومی که در سانحه تصادف دچار قطع نخاع شده بود عیادت و دیدار کرد.

با ارسال نظرات خود ما را همراهی کنید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *