با حضور فرمانده نیروی زمینی ارتش انجام شد؛ الحاق بالگردهای سوخت‌رسان و آتش‌نشان به پایگاه چهارم هوانیروز

بالگردهای سوخت‌رسان و آتش‌نشان ارتش صبح امروز با حضور امیر حیدری به پایگاه چهارم هوانیروز در اصفهان ملحق شدند.
بالگردهای سوخت‌رسان و آتش‌نشان ارتش صبح امروز با حضور امیر سرتیپ کیومرث حیدری فرمانده نیروی زمینی ارتش به پایگاه چهارم هوانیروز در اصفهان ملحق شدند.
امیر سرتیپ حیدری در آیین الحاق این بالگرد‌ها، با برشمردن اقدامات و تلاش‌های هوانیروز در تولید قدرت برای نظام اسلامی، اظهار داشت: این حرکت شتابان در حوزه ارتقای توان عملیاتی باید ادامه یابد.
وی گفت: مواضع صریح رهبر معظم انقلاب اسلامی(مدظله‌العالی) و فرمایشات گهربارشان را در روز نیروی هوایی شنیدیم و بدیهی است با نصب‌العین قرار دادن فرمایشات ایشان، راه عزت و استقلال و قدرت را با تمام وجود ادامه خواهیم داد.
فرمانده نزاجا عنوان کرد: امروز صراط مستقیم ما صراط ولی فقیه است و در این مسیر برای نقش‌آفرینی به قصد پیروزی تا شهادت عزتمندانه آماده‌ایم.
امیر سرتیپ خلبان یوسف قربانی فرمانده هوانیروز ارتش نیز در این مراسم با اشاره به نامه مستقیم خلبانان هوانیروز ارتش به محضر فرمانده معظم کل قوا و اعلام آمادگی برای دفاع از نظام و کشور، حتی با عملیات استشهادی اظهار داشت: فرهنگ حاکم بر هوانیروز فرهنگ حماسه و رشادت و شهادت است و به این فرهنگ افتخار می‌کنیم.
همچنین امیر سرتیپ دوم خلبان سید قاسم خاموشی فرمانده پایگاه چهارم هوانیروز در این مراسم گفت: تمامی اقدامات برای بازآماد پرنده‌های ملحق شده به ناوگان پروازی و نیز بالگرد‌های مجهز شده به سامانه‌های سوخت‌رسان و آتش‌نشان به وسیله متخصصان جوان هوانیروز و با استفاده از دانش درون سازمان و همکاری گرفتن از شرکت‌های دانش‌بنیان داخلی انجام شده است.
در این آیین بالگرد‌های ترابری سنگین «شینوک» با انجام عملیات اطفاء حریق رسماً به ناوگان پروازی هوانیروز پیوستند.
همچنین در این مراسم از خانواده‌های معظم شهدای هوانیروز تجلیل و نشان خلبانی و فنی دانشجویان فارغ‌التحصیل توسط فرمانده نیروی زمینی به آنان اهدا شد.

با ارسال نظرات خود ما را همراهی کنید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *