با حضور فرمانده نیروی زمینی ارتش؛ کلنگ مرکز یاوران معلولین ذهنی- حرکتی نزاجا به زمین زده شد

در راستای تکریم و یاری رساندن به معلولین ذهنی- حرکتی، جسمی خانواده کارکنان نزاجا با همکاری تعدادی از خیرین کلنگ مرکز یاوران معلولین ذهنی حرکتی باران رحمت نزاجا در مرکز آموزش پشتیبانی نزاجا واقع در لویزان به زمین زده شد.

امیر سرتیپ کیومرث حیدری فرمانده نیروی زمینی ارتش در این مراسم ضمن شکرگزاری از درگاه خداوند منان که به فرماندهان و همکاران نیروی زمینی توانایی یاری رساندن به خانواده‌های این نیرو را داده است، گفت: اراده الهی نقش مهمی در تشویق افراد مختلف دارد تا بتوانند واسطه خیر شده و اقدامات این چنینی را برای بندگان معلول خداوند انجام دهند.

فرمانده نیروی زمینی ارتش افزود: همانگونه که پیامبر اکرم(ص) در جامعه مأموریت داشته‌اند تا تمام افراد جامعه را تحت پوشش حمایتی قرار دهند، در حال حاضر نیز ولی امر مسلمین جهان حضرت آیت الله خامنه‌ای عزیز به عنوان رهبری فرزانه نسبت به تمامی افراد جامعه به ویژه در حوزه معلولین و مستضعفین نظر دارد و بستر فرهنگی بسیار مناسبی در این قشر در کشور ایجاد کردند که در همین راستا انسان‌هایی با قلب رئوف واسطه کار خیر شده و همنوع خود را یاری می‌کنند.

امیر سرتیپ حیدری برای کسانی که در این حوزه ورود کرده دعای عاقبت به خیری کرد و گفت: معلولین عزیز توان حضور فیزیکی برای تشکر ندارند اما دعای خیر آن‌ها همواره حامی و پشتیبان خیرین گرانقدر است و هیچ قیمتی در تراز دعای عاقبت به خیری نیست، رکن رکین وارستگی و به خدا رسیدن عاقبت به خیری است.

وی در پایان درباره مرکز یاوران معلولین مژده داد: این مرکز توانبخشی با همکاری خیرین و نیروی زمینی ارتش به میمنت و مبارکی سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر به بهره‌برداری خواهد رسید.

با ارسال نظرات خود ما را همراهی کنید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *