با حضور فرمانده نیروی زمینی ارتش؛ مراسم کلنگ زنی پروژه احداث نمایشگاه دفاع مقدس نزاجا انجام شد

مراسم کلنگ‌زنی احداث نمایشگاه دفاع مقدس نزاجا و افتتاح ساختمان جدید سازمان حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس نزاجا با حضور فرمانده نیروی زمینی ارتش انجام شد.

مراسم کلنگ‌زنی احداث نمایشگاه دائمی چندمنظوره دفاع مقدس نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران با حضور امیر سرتیپ «کیومرث حیدری» فرمانده این نیرو در سازمان ایثارگران نزاجا برگزار شد.

همچنین ساختمان جدید سازمان حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس نیروی زمینی ارتش نیز در این مجموعه افتتاح شد.

امیر سرتیپ «علی جهانشاهی» معاون هماهنگ‌کننده نیروی زمینی ارتش و امیر سرتیپ دوم «محمد فهمیده قاسم‌زاده» جانشین رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس نیز در این مراسم حضور یافتند.

فرمانده نیروی زمینی ارتش در مراسم کلنگ‌زنی احداث نمایشگاه دفاع مقدس نزاجا طی سخنانی گفت: گنجینه دفاع مقدس یک گنجینه تمام نشدنی است و با این گنجینه می‌شود به جنگ شبیخون فرهنگی دشمن رفت. ما در نیروی زمینی پر‌رنگ‌ترین مؤلفه هایی که به آن اعتقاد داریم ولایت محوری، عدالت محوری و شایسته سالاری است.

وی افزود: امروز معتقدیم صراط مستقیم امت اسلامی ولایت است ‌و ولایت است که باعث می‌شود گمراه نشویم و مراد از نعمت هم ولی فقیه است. امروز در جغرافیای عشق و ایثار نیروی زمینی ۴۶ هزار ستاره وجود دارد که هر کدام می‌توانند جامعه‌ای را به طرف وعده‌های الهی رهنمون باشند.

فرمانده نیروی زمینی تصریح کرد: امروز ما در سایه سار درختی نشسته‌ایم که ریشه در خون ۴۶ هزار شهید دارد و نگهداشت یاد آنها از واجبات است. گنجینه دفاع مقدس یک گنجینه تمام نشدنی است و با این گنجینه می‌شود به جنگ شبیخون فرهنگی دشمن رفت.

امیر سرتیپ حیدری ادامه داد: باید با پشتوانه شهدا و دفاع مقدس به شبیخون دشمن پاسخ داد و در مقابل جبهه فرهنگی دشمن ایستاد. ما امروز در ابتدای راه بسیار طولانی هستیم که باید با توکل به خدا سربازان عرصه فرهنگی پرچم آشفته به خون شهیدان را بر دست بگیرند و به پیش بروند.

وی گفت: ما هم متعهد هستیم که از سربازان عرصه فرهنگی، دفاع و از آنها پشتیبانی کنیم.

با ارسال نظرات خود ما را همراهی کنید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *