با حضور امیر سرتیپ حیدری برگزار شد؛ همایش بنیاد اکرام و افتتاحیه بنیاد باران رحمت

نخستین همایش بنیاد اکرام و افتتاحیه بنیاد باران رحمت در راستای کمک به همنوعان و حل مشکلات بیماران صعب‌العلاج با حضور امیر سرتیپ کیومرث حیدری فرمانده نیروی زمینی ارتش برگزار شد.

امیر سرتیپ کیومرث حیدری فرمانده نیروی زمینی ارتش در این همایش گفت: امروز بسیاری از عزیزان در نیروی زمینی ارتش در مسیر خدمت به همنوعان و افرادی که نیازمند هستند عاشقانه ورود پیدا کرده‌اند و مؤسسه بنیاد اکرام نیز در همین راستا تاکنون گام‌های بلندی برداشته است.
وی با بیان اینکه بنیاد اکرام زیرمجموعه نزاجا است، گفت: این مجموعه، مستمری ماهانه بیماران صعب‌العلاج را تأمین و به صورت ماهانه به حساب عزیزان واریز می‌کند؛ همچنین این بنیاد در حوزه‌های مختلف فعالیّت پوششی و خدمات‌رسانی به کارکنان را جهت بهبود وضعیت معیشتی بر عهده دارد.
امیر سرتیپ حیدری خاطر نشان کرد: بنیاد اکرام طرح‌های بسیار خوبی در جهت بهبود وضعیت معیشتی و خدمات رسانی دارد که تاکنون ۲۵ درصد این طرح‌ها اجرا شده است و برای تحقق صددرصدی، نیازمند حمایت‌ها، پشتیبانی‌ها و بسترسازی و کامل کردن زنجیره خدمت در سطح نیرو هستیم.
وی با اشاره به تشکیل مؤسسه خیریه باران رحمت خطاب به فرماندهان رده‌های مختلف نزاجا گفت: همه ما باید کمک کنیم تا خواسته‌های این مؤسسه را در راستای کمک به نیازمندان و ضعفا اجابت کنیم.
وی گفت: فرماندهان ما باید دلسوز نیروهایشان باشند، حتی خودشان می‌توانند بنیاد و خیریه‌ای تشکیل دهند و صدقه جاریه‌ای ایجاد کنند.
فرمانده نیروی زمینی ارتش در پایان با بیان اینکه برخی خانواده‌ها ۲ الی ۳ فرزند معلول را نگهداری می‌کنند، افزود: در مسیر تربیت قرآنی و فرامین رهبر معظم انقلاب اسلامی یکی از اقدامات ارزشمند نیروی زمینی ایجاد محلی برای اسکان و نگهداری فرزندان معلول کارکنان نزاجا است تا این عزیزان در جایگاهی خاص نگهداری شوند و باری از دوش خانواده‌هایشان برداشته شود که ان شاالله این مرکز در سال ۱۴۰۱ پذیرای این عزیزان خواهد بود و این اقدام است.

با ارسال نظرات خود ما را همراهی کنید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *