بازدید معاون فرهنگی اداره عقیدتی سیاسی از مناطق مرزی شرق کشور

معاون فرهنگی و روابط عمومی اداره عقیدتی سیاسی نزاجا حجت الاسلام عباس حاج عبدالحسینی به همراه هیئتی ضمن دیدار چهره به چهره با کارکنان پایور و وظیفه قرارگاه عملیاتی تیپ شهید نصر تربت حیدریه و تیپ ۲۷۷ نزاجا از طرح و برنامه های فرهنگی یگان های مستقر در مرز شرقی بازدید کرد.

معاون فرهنگی و روابط عمومی اداره عقیدتی سیاسی نزاجا گفت: افتخار می کنم که در جمع شما کارکنان فداکار هستم که توفیق محافظت از مرزهای زمینی با افغانستان را بر عهده دارید، شما عزیزانی که این لباس مقدس را بر تن کرده اید مجاهدان فی سبیل الله، عاشق اهل بیت (ع)، ولایت مدار و ولایت پذیر هستید و این عشق را در عمل ثابت کردید.
وی افزود: بدنه ارتش قبل از انقلاب نیروهای مومن و انقلابی بودند و بعد از انقلاب اسلامی هر غائله ای که ضد انقلاب بوجود آورد در نطفه خفه کرد. در هشت سال دفاع مقدس نیز ارتش کارنامه درخشانی از خود برجای گذاشت که ثمره آن بیش از ۴۹ هزار شهید پایور و وظیفه است. ارتش ما ولایت مدار و پادررکاب است و به کسی اجازه نخواهد داد که جرأت تعرض به ایران اسلامی را داشته باشد.

حجت الاسلام عبدالحسینی بیان کرد: همانگونه که امام خمینی (ره) ارتش را می شناخت و از انحلال آن در ۲۹ فروردین ۱۳۵۸ جلوگیری کرد همین شناخت را نیز مقام معظم رهبری نسبت به ارتش دارند.

معاون فرهنگی و روابط عمومی اداره عقیدتی سیاسی نزاجا تصریح کرد: اگر چه همه ما با مشکلات اقتصادی روبرو هستیم اما به ولایت و رهبری اعتقاد داریم و در راه آرمان های انقلاب از هیچ تلاشی فرو گذار نخواهیم کرد و اجازه نمی دهیم، دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران شاد شوند.
وی گفت: مقام معظم رهبری و فرمانده معززکل قوا همیشه تاکید می کنند که مواظب شبیخون فرهنگی ، تهاجم فرهنگی و جنگ نرم دشمن باشید و فراموش نکنید که ما دشمن داریم. در سایت ها و فضای مجازی و رسانه های مختلف برای دشمنی با ملت و ارتش نهایت استفاده را می کند پس باید هوشیار باشیم و با افزایش بصیرت و ارتقای سواد رسانه ای خود در این عرصه نیز دشمن را ناامید کنیم تا این انقلاب را به دست صاحب اصلی اش امام زمان(عج) بسپاریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *