امیر سرلشکر موسوی از قرارگاه عملیاتی شمال غرب نیروی زمینی ارتش بازدید کرد

فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران از بخش های مختلف قرارگاه عملیاتی شمال غرب نیروی زمینی ارتش بازدید کرد.

امیر سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی، فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران با حضور در قرارگاه عملیاتی شمال غرب نیروی زمینی ارتش، از بخش های مختلف این یگان بازدید و جلساتی را با اقشار مختلف ارتش برگزار کرد.
فرمانده کل ارتش بعد از ادای احترام به مقام شامخ شهدا، از نمایشگاه ابتکارات و نوآوری‌های کارکنان نخبه این یگان بازدید کرد و توان عملیاتی آن را مورد ارزیابی قرار داد.

وی در این بازدید با فرماندهان، روسای عقیدتی سیاسی و حفاظت اطلاعات و کارکنان پایور و وظیفه قرارگاه عملیاتی شمال غرب نیروی زمینی ارتش نیز دیدار کرد.

بازدید از بخش های مختلف پادگان مهمّاتی “گلمان خانه” از دیگر برنامه های فرمانده کل ارتش در بازدید از یکان های ارتش در منطقه شمال غرب بود.

همچنین امیر سرلشکر موسوی از بخش‌ها گوناگون بیمارستان ۵۲۳ منطقه ارومیه از جمله بخش ICU،CCU نیز بازدید کرد.

فرمانده کل ارتش جلسه هم‌افزایی نیز با فرماندهان نیروی های مسلح استان آذربایجان غربی برگزار و در حاشیه این جلسه از فرمانده نیروی انتظامی استان به مناسبت هفته ناجا تجلیل کرد.

امیر سرلشکر موسوی با حجت الاسلام و المسلمین سیدمهدی قریشی امام جمعه ارومیه و نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان غربی نیز دیدار و گفت‌و‌گو کرد.
بازدید از تیپ های ۱۶۴ پیرانشهر و ۳۶۴ مهاباد و همچنین بازدید از گروه ۴۳۳ مهندسی رزمی نیروی زمینی ارتش در ارومیه از اهم برنامه های بازدید سرلشکر موسوی بوده است.

لازم به ذکر است که امیر سرتیپ کیومرث حیدری فرمانده نیروی زمینی ارتش فرمانده کل ارتش را در این بازدیدها همراهی کرد.

 

در ادامه تصاویری از بازدیدهای فرمانده کل ارتش را مشاهده می فرمایید.

 

نیروی زمینی ارتشنیروی زمینی ارتش

با ارسال نظرات خود ما را همراهی کنید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *