بازدید امیر سرلشکر موسوی از قرارگاه عملیاتی لشکر ۳۰ نیروی زمینی ارتش

فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران با حضور در قرارگاه عملیاتی لشکر ۳۰ نیروی زمینی ارتش، از بخشهای مختلف این یگان بازدید کرد.

امیر سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران در جمع فرماندهان و کارکنان نمونه قرارگاه عملیاتی لشکر ۳۰ نیروی زمینی ارتش، گفت: ما باید به وعده های الهی باور و اعتقاد راسخ داشته باشیم و از جمله وعده های الهی این است که حق بر باطل و مظلوم بر ظالم پیروز خواهد شد.
وی تاکید کرد: ما امروز وعده های الهی را در غزه و فلسطین به عینه مشاهده می کنیم و دیدیم که صهیونیست ها در جنگ ۱۲ روزه به چه ذلتی افتادند.
امیر سرلشکر موسوی در بخش دیگری از سخنانش به تشریح حضور حداکثری در انتخابات و انتخاب فرد شایسته پرداخت و تصریح کرد: مقام معظم رهبری ( مدظله العالی) فرمودند: انتخابات در یک روز برگزار می شود اما اثر آن تا سالها ماندگار خواهد بود، اهمیت انتخابات و حضور در صحنه بسیار مهم است.
وی در پایان به اجرای طرح های مصباح اشاره کرد و گفت: اجرای طرح های مصباح در راستای ارتقای معنویت بسیار تاثیر گذار است و کمک زیادی به ما در رسیدن به  اهداف خود، خواهد کرد.
فرمانده کل ارتش همچنین در دیدار و نشست با روسای عقیدتی سیاسی های یگان های ارتش در خراسان جنوبی افزود:  امروز ارتش ما یک ارتش مکتبی و معنویت محور است و برای ارتقای این معنویت در کارکنان و خانواده های محترمشان باید از همه ظرفیت ها استفاده کرد.
گفتنی است، نشست هم‌افزایی فرمانده کل ارتش با جمعی از کارکنان قرارگاه عملیاتی لشکر ۳۰ برگزار شد و طی آن پیرامون ارتقای توان رزمی، تعالی معنوی و بصیرت و رفع تنگناهای معیشتی بحث و تبادل نظر صورت گرفت.

با ارسال نظرات خود ما را همراهی کنید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *