بازدید امیر حیدری از تیپ ۱۸۸ زرهی زاهدان ، یگان های نزاجا در کرمان و پروژه مسکن ۰۷ کازرون

فرمانده نیروی زمینی ارتش از تیپ ۱۸۸ زرهی ، مجتمع ۳۹۶ واحدی نزاجا در زاهدان ، یگان های نزاجا در کرمان، پروژه ۴۰۰ واحدی منازل سازمانی در حال ساخت قرارگاه منطقه ای جنوب شرق و پروژه مسکن ۱۲۶ واحدی ۰۷ کازرون بازدید کرد.
امیرسرتیپ کیومرث حیدری حین بازدید از تیپ ۱۸۸ زرهی ، از روند ساخت پارک شنی گردان ۲۵۵  تانک و همچنین از وضعیت تعمیر، نگهداری و اورهال نفربرهای تیپ ۲۸۸ ، بازدید کرد.
وی در ادامه ضمن افتتاح مجتمع خدماتی رفاهی ثامن الحج (ع) و دبیرخانه طرح های لبیک یا امام خامنه ای (مدظله العالی) تیپ از روند ساخت مجتمع مسکونی ۳۹۶ واحدی نیروی زمینی در زاهدان نیز دیدن کرد.

 

همچنین فرمانده نیروی زمینی ارتش به منظور بازدید از یگان های منطقه کرمان وارد این شهر شد.
امیر سرتیپ کیومرث حیدری و هیأت همراه با حضور در شهر کرمان و پس از ورود درگلزار شهدای این شهر بر مزار سردارسپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و سایر شهدا ادای احترام کردند.
امیر حیدری پس از بازدید از آمادگی رزمی و توان دفاعی یگان های منطقه کرمان، از پروژه ۴۰۰ واحدی منازل سازمانی در حال ساخت قرارگاه منطقه ای جنوب شرق بازدید و دستورات لازم را جهت دقت نظر و تسریع در اتمام پروژه ها به پیمانکار مربوطه  صادر کرد.
وی همچنین در جلسه اختصاصی با فرماندهان منطقه، بر تلاش در راستای  زدودن کهنگی از چهره پادگان‌ها و اماکن نظامی تاکید کرد و گفت: فرماندهان باید در جهت  رفع مشکلات معیشتی و زیستی کارکنان تلاش کنند و این دغدغه باید در اولویت های کاری فرماندهان یگان های نزاجا باشد.

درادامه بازدید امیر سرتیپ حیدری  از یگان‌های نزاجا مستقر درکرمان، ساختمان تیراندازی و ساختمان جدید بسیج کوی سازمانی در پایگاه هوانیروز کرمان افتتاح شد.

 

در ادامه این سفر امیر سرتیپ کیومرث حیدری با حضور در مرکز آموزش ۰۷ شهید سید قنبر ترابی نیروی زمینی ارتش از پروژه مسکن سازمانی ۱۲۶ واحدی این یگان نیز بازدید کرد.

امیر سرتیپ کیومرث حیدری در ادامه بازدید از روند ساخت و ساز منازل سازمانی در سطح نیروی زمینی ارتش با حضور در مرکز آموزش ۰۷ کازرون از احداث پروژه ۱۲۶ واحدی این مرکز بازدید و دستورات لازم را جهت تسریع در روند ساخت صادر کرد.
لازم به ذکر است بازدید های فرمانده نیروی زمینی ارتش در هفته جاری با حضور در یگان های مختلف نزاجا از روند پیشرفت  منازل سازمانی درحال ساخت صورت گرفت و ایشان جهت تسریع در تحویل این منازل دستورات لازم را صادر کرد.

با ارسال نظرات خود ما را همراهی کنید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *