اولین همایش طرح لبیک ۲۳ نزاجا(شایسته سالاری و نخبه پروری) برگزار شد

اولین همایش طرح لبیک ۲۳ نزاجا(شایسته سالاری و نخبه پروری) با حضور امیر سرتیپ حیدری فرمانده نیروی زمینی ارتش، امیر سرتیپ دوم بازنشسته داود کاظمی فرمانده قرارگاه مالک اشتر و امیر سرتیپ دوم چشک رئیس بازرسی نیروی زمینی ارتش به صورت ویدئو کنفرانس با قرارگاه های منطقه ای ارتش برگزار شد.
امیر سرتیپ دوم بازنشسته داود کاظمی فرمانده قرارگاه مالک اشتر و ریاست دفتر بازرسی و پیگیری ویژه فرمانده نزاجا در این همایش با تشریح اقدامات این قرارگاه و طرح لبیک ۲۳ گفت: این طرح در سه بخش کارکنان مستعد، کارکنان دفتر سبز و جانشین‌پروری فعالیت می‌کند. در همین راستا تاکنون ۲۳۶۲نفر از کارکنان مستعد با همکاری فرماندهان شناسایی شدند و ۲۳۲ نفر از کارکنان نزاجا نیز به عنوان نفرات شایسته در دفتر سبز ثبت شده‌اند که به طور منظم و هماهنگ با آن‌ها در ارتباط هستیم. نفرات شناسایی شده مستعد در همه بخش های مختلف جهت ارتقاء و استفاده در مشاغل مورد نیاز معرفی می‌شوند.
امیر سرتیپ دوم چشک رئیس بازرسی نیروی زمینی ارتش، نیز در این همایش گفت: نخستین کار در مدیریت و سنجش منابع نیروی انسانی، ارزیابی انفرادی است تا شایستگی افراد مشخص شود و تشخیص این امر با “کانون ارزیابی و رشد تعالی سرمایه‌های انسانی” است.
وی افزود: هدف از این دستورالعمل ارزیابی جامع شایستگی و فراهم نمودن رشد و تعالی سرمایه انسانی نزاجا با رویکرد شایسته‌سالاری است.
رئیس بازرسی نیروی زمینی ارتش تصریح کرد: ابزارهای انجام این فرآیند شامل آزمون‌های روانشناسی، موردیابی، ارائه شفاهی، ایفای نقش، تحلیل نوشتاری، ارزیابی۳۶۰درجه و مصاحبه است.

با ارسال نظرات خود ما را همراهی کنید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *