پرچم و 《 نشان فداکاری 》 به دانشگاه افسری امام علی(ع) ارتش اهدا می‌شود

به پاس رشادت های مجاهدانه دانش آموختگان دانشگاه های افسری ارتش در سال های دفاع مقدس، با تصویب امام خامنه ای، فرماندهی معظم کل قوا (مد ظله‌ العالی) ، پرچم و 《 نشان فداکاری 》 به دانشگاه افسری امام علی (ع) ارتش جمهوری اسلامی ایران اهدا می شود.

با پیشنهاد ارتش و ستاد کل نیروهای مسلح به محضر امام خامنه ای فرماندهی معظم کل قوا (مد ظله‌ العالی)، مبنی بر اهداء پرچم و نشان فداکاری یک هزار و ۱۸۴شهید دانشجو و دانش آموخته دانشگاه افسری امام علی (ع) نیروی زمینی ارتش، پس از تصویب معظم له، این دانشگاه به افتخار دریافت پرچم و نشان « فداکاری » نایل می شود که مراتب به امیر سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران ابلاغ شد.

نقش بی بدیل دانش آموختگان دانشگاه افسری امام علی (ع) ارتش در تثبیت و استحکام پایه های انقلاب و میدان داری فداکارانه و مجاهدانه در عرصه دفاع مقدس و صیانت از مرزهای اعتقادی و حریم اهل بیت (ع) بر صفحات پر افتخار ارتش ولایتمدار و تارک ایران اسلامی ثبت شده است.

این دانشگاه با تربیت افسران مومن، مطهر و  مالکان اشتری چون صیادها، ستاری ها و نامجوی ها و همچنین نقش آفرینی موثر در ارتقاء توان رزمی و دفاعی، بارها از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی و فرمانده کل قوا (دامت برکاته) مورد تفقد قرار گرفته و به القاب «فیضیه ارتش» و «کانون علم و جهاد» و «ذخیره های امید»  مفتخر شده بود.

با ارسال نظرات خود ما را همراهی کنید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *