فرمانده نیروی زمینی ارتش ؛ انتخاب و الگو پذیری دو کلید واژه مهم در زندگی است.

فرمانده نیروی زمینی ارتش در جمع دانشجویان جدیدالورود دانشگاه های افسری ارتش در مرکز آموزش جواد الائمه (ع) گفت: انتخاب و الگوپذیری دو کلید واژه مهم و موفقیت آمیز در مسیر زندگی است.

امیر سرتیپ کیومرث حیدری فرمانده نیروی زمینی ارتش در جمع فرماندهان، مسئولین و دانشجویان هفدهمین دوره جامعه پذیری نظامی دانشگاه های افسری ارتش گفت: در نیروی زمینی سه اصل ولایت محوری، عدالت محوری و شایسته سالاری به عنوان اصول اجتناب ناپذیر فرماندهی در دستور کار قرار دارد.

فرمانده نیروی زمینی ارتش، ولایت محوری را شاکله اصول فرماندهی خواند و افزود : ولایت محوری یعنی آحاد کارکنان نیروی زمینی عقل، چشم و گوش خود را به لسان مبارک مقام معظم رهبری(حفظه الله تعالی) سپرده و به غیر از آن هیچ کار دیگری را انجام ندهند .

وی در خطاب به دانشجویان دانشگاه های افسری ارتش بیان کرد: دو کلید واژه ای که نقش به سزایی در موفقیت زندگی هر انسانی دارد ، انتخاب و الگو پذیری است، شما برای پوشیدن لباس مقدس سربازی آقا امام زمان( عج) این مسیر را به درستی انتخاب کردید.

فرمانده نیروی زمینی ارتش اظهار کرد: شهدا مهمترین الگوی ما در مسیر زندگی هستند، وقتی به آسمان ارتش نگاه می کنیم ۴۸ هزار ستاره درخشان هستند که راه و مسیر هدایت را به ما نشان می دهند. ما باید این عزیزان را الگوی خود قرار دهیم، کسانی باید الگو قرار گیرند که خود مجذوب در ولایت باشند .

وی سلسله مراتب فرماندهی را الگوی دست یافتنی پس از شهدا خواند و خاطرنشان کرد: فرماندهی معظم کل قوا فرمودند؛ امروز ارتش از همه زمان ها متدین تر است، ایشان در خصوص ویژگی های امیر سرلشکر موسوی فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران می فرمایند؛ امیر موسوی دارای عقل مدیریتی و صفای باطن است، رهبر معظم انقلاب فرمانده کل ارتش را اینچنین توصیف می کند، ما نیز باید در همه امور ایشان را الگوی خود قرار بدهیم .

وی ادامه داد: از فرصت های پیش رو استفاده کنید، تمام دانش و علوم نظامی که در اینجا فرا می گیرید تا آخرین لحظه خدمت به کار شما خواهد آمد، از فرماندهان و روحانیون که در کنار شما هستند در جهت تقویت دانش نظامی و معنوی بیشتر بهره بگیرید .

فرمانده نیروی زمینی ارتش در پایان از پدران و مادران دانشجویان تشکر کرد و گفت: از پدران و مادران شما باید تشکر کرد که فرزندانی را پرورش داده اند که سربازان آقا امام زمان (عج) هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *