امیر سرلشکر موسوی از تلاش‌های امدادگران ارتش در زلزله کرمانشاه تقدیر کرد

امیر سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران همزمان با سالگرد زلزله استان کرمانشاه از کارکنان ارتش در امداد رسانی به موقع به زلزله‌زدگان منطقه غرب کشور تقدیر کرد.

فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران در ادامه سفر به استان کرمانشاه با حضور در تیپ ۱۸۱ زرهی نیروی زمینی محوری ارتش مستقر در اسلام آباد غرب، از بخش‌های مختلف این یکان بازدید و از کارکنان ارتش در امداد رسانی به موقع به زلزله‌زدگان منطقه غرب کشور تقدیر کرد.

وی ضمن بازدید از اماکن، ستون‌های خودرویی و ادوات زرهی تیپ ۱۸۱ زرهی اسلام آباد غرب ، آمادگی رزمی و تاکتیکی این تیپ را مورد ارزیابی قرار داد.

بازدید از نمایشگاه ابتکارات، تحقیقات و دستاوردهای کارکنان نمونه و نخبه تیپ ۱۸۱ زرهی، دیدار صمیمی با فرمانده این تیپ ، رئیس عقیدتی سیاسی و فرمانده حفاظت اطلاعات این تیپ از دیگر برنامه‌های بازدید امیر سرلشکر موسوی بود.

بنابر این گزارش، در این بازدید که امیر سرتیپ حیدری فرمانده نیروی زمینی محوری ارتش نیز فرمانده کل ارتش را همراهی می کرد، فرمانده تیپ ۱۸۱زرهی و دیگر فرماندهان تا رده گردان به ارائه عملکرد یگان خود پرداختند.

شایان ذکر است فرمانده کل ارتش با حضور در منزل شهید احمد زارعی با خانواده این شهید والامقام در شهر کرمانشاه دیدار کرد. همچنین امیر سرلشکر موسوی با حضور در منزل جانباز پرویز پناهی با این جانباز سرافراز نیز دیدار و گفتگو کرد.

گفتنی است امیر سرلشکر موسوی همزمان با سالروز زلزله غرب کشور از دست اندرکاران و یکان‌های عمل کننده در امدادرسانی به مردم و اهالی زلزله زده غرب کشور، تقدیر و تشکر کرد.

ارتش جمهوری اسلامی ایران از لحظات نخست وقوع زلزله غرب کشور در صحنه امداد رسانی و خدمت رسانی به مردم حضور یافت و خدمات شایانی به هموطنان زلزله زده ارائه کرد که قدرشناسی ملت فهیم ایران اسلامی بویژه مردم غیور و صبور کرمانشاه و سرپل ذهاب را از ارتش و نیروهای مسلح در پی داشت.

با ارسال نظرات خود ما را همراهی کنید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *