در راستای اجرای طرح انصار رسیدگی به مشکلات کارکنان با حضور امیر سرتیپ کیومرث حیدری

در راستای اجرای طرح انصار رسیدگی به مشکلات کارکنان، گردهمایی تخصصی بررسی مشکلات ناباروری و نازایی با حضور فرمانده محترم ولایی نزاجا امیر سرتیپ کیومرث حیدری و امیر سرتیپ خرم طوسی رییس بنیاد تعاون آجا و فرمانده قرارگاه انصار نزاجا و همچنین دکتر نوروزی معاون بهداشت درمان آجا و جمعی از مسوولین صبح امروز در ستاد نزاجا برگزار گردید.
فرمانده قرارگاه انصار نزاجا عنوان نمودند:
در اجرای سیاست های کلی ازدیاد جمعیت و به منظور پشتیبانی مادی و معنوی از کارکنانی که صاحب فرزند نشده اند و اطاعت از فرامین ولی امر مسلمین و ولایتمداری نیروی زمینی ارتش، اولین گردهمایی برگزار شد.
رییس بنیاد تعاون ارتش :ضمن تبریک و تشکر از زحمات کارکنان ارتش در این زمینه این گونه گردهمایی ها را مفید دانسته و آرزوی بهبود مشکلات را از خداوند بزرگ خواستار شدند.
فرمانده قرارگاه انصار در ادامه با برشمردن اهداف قرارگاه انصار، به نظام مند نمودن فرایند رسیدگی به درخواست و مشکلات کارکنان در تمام سطوح سازمانی و توسعه و نشاط وشادابی برای کارکنان نزاجا بویژه کسانی که در مناطق کمتر توسعه یافته خدمت می کنند اشاره نمودند و همچنین از زحمتکشان و کارکنان این حوزه تقدیر و تشکر به عمل آوردند.

با ارسال نظرات خود ما را همراهی کنید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *