امیر سرتیپ کیومرث حیدری: مشارکت حداکثری در انتخابات، در امنیت ملی و اقتدار نظام مؤثر است

امیر سرتیپ کیومرث حیدری گفت: ارتش جمهوری اسلامی ایران ولایتمداری، حزب‌اللهی و فدای نظام بودن را در عرصه‌های مختلف به منصه ظهور گذاشته و مشارکت حداکثری در انتخابات که قطعاً تأمین امنیت ملی، کسب قدرت ارزان و اقتدار نظام را در پیش خواهد داشت، سرلوحه کار خود می‌داند.

امیر سرتیپ کیومرث حیدری در همایش آگاهسازی سیاسی که با حضور فرماندهان و کارکنان نیروی زمینی برگزار شد، ضمن تسلیت ایام سوگواری مولای متقیان حضرت علی(ع) گفت: تأکید مقام معظم رهبری(حفظه‌الله‌تعالی) در خصوص مشارکت حداکثری و انتخاب اصلح در انتخابات است و ما به عنوان یک نیروی نظامی باید با تمام وجود به منویات معظمٌ‌له گوش فرا داده و همچنان که همیشه مرد میدان نبرد هستیم در این عرصه نیز باید با مشارکت حداکثری، ولایتمداری و ولایت‌محوری خود را بار دیگر ثابت کنیم.
وی با بیان اینکه یکی از راه‌های مشروعیت و مقبولیت بخشیدن به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران حضور در انتخابات است، افزود: دشمنان انقلاب با تبلیغات و جریان‌سازی‌های متعدد درصدد هستند تا مشروعیت نظام را در بین عموم ملّت ولایتمدار و مؤمن ایران اسلامی خدشه‌دار کنند.
امیر سرتیپ کیومرث حیدری تأکید کرد: نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران امروز با تقدیم هزاران شهید به درخت تنومندی تبدیل شده است که گزافه‌گویی‌های دشمنان نمی‌تواند لحظه‌ای آن را دچار خدشه کند.
فرمانده نیروی زمینی ارتش با بیان اینکه انتخاب اصلح در انتخابات مورد تأکید ولی امر مسلمین جهان است تصریح کرد: کارکنان و خانواده‌های ولایتمدار نیروی زمینی ارتش با چشم، گوش، عقل و هوش خود به فرمایشات مقام معظم رهبری(مدظله‌العالی) گوش فرا می‌دهند و آنچه را که مطالبه معظمٌ‌له در این حوزه است را به مرحله اجرا در‌می‌آورند.
وی ادامه داد: فرهنگ مشارکت حداکثری و انتخاب اصلح را باید در تمامی حوزه‌ها نهادینه سازیم، چرا که حضور پرشور و مؤثر تک‌تک نفرات انقلابی ایران اسلامی در پای صندوق‌های رأی می‌تواند مستقیماً در امنیت ملی، کسب قدرت ارزان و اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تأثیرگذار باشد.

با ارسال نظرات خود ما را همراهی کنید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *