امیر سرتیپ کیومرث حیدری فرمانده نیروی زمینی ارتش به همراه هیئت همراه، در پادگان فرماندهی آماد و پشتیبانی منطقه شمال غرب نزاجا حضور یافت و از آمادگی این یگان بازدید به عمل آورد.

 

امیر سرتیپ کیومرث حیدری فرمانده نیروی زمینی ارتش به همراه هیئت همراه، در پادگان فرماندهی آماد و پشتیبانی منطقه شمال غرب نزاجا حضور یافت و از آمادگی رزمی کارکنان، خودروهای ترابری، یگان تعمیرات عمومی و ابداعات این یگان بازدید به عمل آورد.

وی در گفتگو با کارکنان یگان تعمیرات عمومی ضمن تشکر از زحمات آنان حمایت خود را ازاجرایی شدن ابداعات این یگان اعلام کرد .

امیر سرتیپ کیومرث حیدری فرمانده نزاجا در جمع کارکنان پادگان فرماندهی آماد و پشتیبانی منطقه شمال غرب مراغه گفت: خواست بنده به عنوان فرمانده نزاجا حرکت نیروی زمینی بر مبنای ولایتمداری ،عدالت محوری و شایسته سالاری است

وی افزود: ولایتمداری در نیروی زمینی یعنی اینکه تمام پتانسیل و تمام توان مصروف اوامر مقام معظم رهبری (مدظله العالی) به عنوان ولی فقیه شود. تاکید معظم اله در حال حاضر آمادگی رزمی نیروی زمینی و بهبود معیشت کارکنان است

امیر سرتیپ حیدری در توضیح عدالت محوری گفت :عدالت با مساوات فرق می کند. عدالت یعنی قرار دادن هر چیزی در جای خودش و من این امر را از فرماندهان و تمامی پرسنل نیروی زمینی خواهانم.

فرمانده نزاجا در ادامه متذکر شد: شایسته سالاری یعنی با همان نگاه عدالت محورانه افرادی را سر کار بیاوریم و به عنوان مسئول در امورات بگماریم که به ارزش های اسلامی و انقلاب پایبند بوده و شجاع و ولایتمدار و…باشند،افرادی که مصالح سازمان را بر منفعت شخصی ترجیح دهند.

وی در ادامه با اشاره به طرح های مصباح عقیدتی سیاسی گفت :کارهای خوبی صورت گرفته و مشهود است و باید در اجرای این طرح ها عقیدتی سیاسی را پشتیبانی کرد.

فرمانده نیروی زمینی در ادامه آسایشگاه گروهان قرارگاه و سالن غذاخوری پادگان فرماندهی آماد و پشتیبانی منطقه شمال غرب نزاجا را افتتاح کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *