امیر سرتیپ کیومرث حیدری در بازدید از بیمارستان‌های نیروی زمینی ارتش در تهران: کادر درمانی ارتش در خط مقدم مقابله با کرونا هستند

فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت: کادر درمانی ارتش جمهوری اسلامی ایران، از روز اول شیوع ویروس منحوس کرونا در خط مقدم مبارزه با این ویروس هستند.
امیر سرتیپ کیومرث حیدری فرمانده نیروی زمینی ارتش همزمان با ۲۱ ماه مبارک رمضان، روز شهادت حضرت امیرالمؤمنین علی(ع) با حضور در بیمارستان‌های خانواده، ۵۰۵ و ۵۰۲ ارتش، از بیماران بستری در این بیمارستان‌ها عیادت و از کادر درمان این مراکز درمانی تقدیر کرد.
وی ضمن تسلیت ایام شهادت امام علی(ع) و قدردانی از کادر درمانی این بیمارستان‌ها گفت: از روز اول شیوع ویروس منحوس کرونا شما کادر درمان در پیشانی و خط مقدم مبارزه با این ویروس بوده‌اید و در این مسیر نیز تعداد ۸ نفر از همرزمان عزیزمان به درجه شهادت نایل آمده‌اند.
فرمانده نیروی زمینی ارتش تأکید کرد: نگاه بیمارانی که در بیمارستان بستری هستند و خانواده‌های آنها اول به خداوند متعال و سپس به عملکرد شما کادر درمان است. تمام توان و تجربیات خود را در بهبودی و سلامت این بیماران به کار گیرید.
امیر سرتیپ حیدری همچنین از روند ساخت و ساز بخش‌های مختلف بیمارستان خانواده بازدید کرد و طی تماس تلفتی با دیگر بیمارستان‌هایی که در حال ساخت بخش‌های جدید هستند، دستورات لازم را برای تسریع احداث صادر کرد.
فرمانده نیروی زمینی ارتش همچتین ظهر دیروز با حضور در بیمارستان محب مهر با سرهنگ حسین خانی جانباز سرافراز لشکر ۸۱ که در دوران دفاع مقدس به درجه جانبازی نائل آمده است، دیدار کرد.

با ارسال نظرات خود ما را همراهی کنید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *