امیر سرتیپ کیومرث حیدری؛ ملاک ارزیابی کارکنان و فرماندهان در نزاجا نحوه ی اجرای طرح های لبیک است

فرمانده نیروی زمینی ارتش در سومین دوره جشنواره مالک اشتر اداره عقیدتی سیاسی این نیرو و با اشاره به طرح های لبیک و اشراف در جمع نفرات برتر حوزه اشراف گفت: نگاه نیروی زمینی ارتش  به اشراف، همانند نگاه به فروع دین است، مهمترین دلیل این امر آن است که ما در نظام الهی و ولایی زندگی می کنیم و با دیگر نظام های موجود در دنیا تفاوت اساسی داریم.

امیر سرتیپ کیومرث حیدری در جمع نفرات برتر حوزه اشراف اداره عقیدتی سیاسی این نیرو گفت: نیروی زمینی ارتش بر سه اصل استوار است ، اصل ولایت مداری ، عدالت محوری و شایسته سالاری ، تمام برنامه هایی که در این نیرو انجام می شود باید برابر با این سه اصل باشد.

وی ادامه داد: در نیروی زمینی ارتش ۲۸ طرح را با نام مبارک ” لبیک یا امام خامنه ای عزیز” ترسیم کرده ایم که تمام برنامه نزاجا  اعم از ارتقای آمادگی رزمی، فرهنگی ، معیشتی، علمی و…   در این طرح ها لحاظ شده است، طرح های لبیک  “یا امام خامنه ای عزیز”  شناسنامه نیروی زمینی ارتش محسوب می شوند ، نحوی اجرای این طرح ها ملاک ارزیابی کارکنان و فرماندهان در حوزه اشراف است.

فرمانده نیروی زمینی ارتش با اشاره به اینکه “اشراف” از مطالبات فرماندهی معظم کل قوا است، افزود: تمام برنامه ها باید با جدیت و پشتکار انجام شود، اگر کم کاری صورت گیرد به  اهداف مهم سازمانی نخواهیم رسید، ارتقای آمادگی رزمی و افزایش توان دفاعی مهمترین مولفه در سطح نیروهای نظامی است که باید بیشترین دغدغه ما در این حوزه باشد.

امیر سرتیپ کیومرث حیدری در بخش دیگری از سخنانش به افزایش روحیه خدمتی کارکنان و تامین معیشت خانواده ها پرداخت و خاطرنشان کرد:  مهمترین اولویت در نیروی زمینی، کارکنان و خانواده های آنها هستند، برای افزایش روحیه خدمتی کارکنان و خانواده های آنها برنامه های بسیار مطلوبی  در نزاجا انجام شد، در حال حاضر در حوزه تامین مسکن سازمانی و شخصی در حدود بیست و سه هزار واحد منازل سازمانی در سراسر کشور در حال ساخت و احداث است که تا کنون در شهرهای مشهد، ارومیه، کرمان، کرمانشاه  و …. این منازل تحویل کارکنان غیور نیروی زمینی ارتش شده است.

وی تاکید کرد: در حوزه مسکن شخصی کارکنان، تفاهم نامه ای با وزارت مسکن امضا شد تا در آینده در چندین شهر کشور شاهد تامین مسکن ملی برای کارکنان باشیم ، نیروی زمینی ارتش این نوید را به همرزمان غیور خود می دهد تا موانع و مشکلات معیشتی کارکنان و خانواده ها مرتفع سازد.

امیر سرتیپ کیومرث حیدری با بیان اینکه نیروی زمینی ارتش با اجرای برنامه های ترسیم شده می تواند در آینده ای نزدیک در حوزه معیشتی به جایگاه مطلوبی برسد، تصریح کرد: از جمله دغدغه های مهم فرمانده محترم کل ارتش رسیدگی به معیشت کارکنان و خانواده ها است که در این راستا به تمامی فرماندهان نیروها نیز اعلام شد تا در این حوزه، گام های بلندی  را در جهت رفع موانع و مشکلات معیشتی بر دارند.

وی خاطرنشان کرد: نیروی زمینی ارتش در قالب طرح توانمند سازی کارکنان در حوزه بیماران صعب العلاج ، مسکن سازمانی و شخصی، زدودن کهنگی از خانه های سازمانی و اماکن پادگانی، تشکیل قرارگاه انصار، طرح دارالشفای حضرت فاطمه زهرا(س) ، طرح پیوند آسمانی، کمک هزینه تحصیل فرزندان کارکنان که دو فرزند همزمان در دانشگاه  آزاد مشغول به تحصیل هستند، کمک هزینه تولد فرزندان دوقلو و… گام های موثری را برداشته است.

فرمانده نیروی زمینی ارتش ادامه داد: همچنان که سلسله مراتب فرماندهی ارتش جمهوری اسلامی ایران، تمام تلاش  و دغدغه خود را در جهت رفع موانع خدمتی کارکنان،می دانند، انتظار آن است تا کارکنان با سخت کوشی، جدیت و پشتکار و فراگیری آموزش ها  نسبت به ارتقا آمادگی رزمی و توان دفاعی ارتش کوشا باشند.

وی در پایان گفت: متاسفانه دشمن در فضای مجازی تلاش می کند  تا به فرماندهان نظامی ضربه وارد کند، و در این مسیر در تخریب شخصیت فرماندهان کارهای زیادی را انجام داد، از متولیان فرهنگی خواستاریم تا با تولید محتوای مناسب و موثر در خنثی سازی توطئه دشمنان تلاش کنند و اجازه ندهند فضای مجازی فرصتی برای تخریب چهره انقلابی فرماندهان نظامی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران باشد.

با ارسال نظرات خود ما را همراهی کنید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *