امیر سرتیپ دوم عیسی میرزایی فرمانده لشکر ۲۱حمزه ; توزیع ۱۰ هزار بسته غذایی توسط ارتش در مناطق کم برخوردار تبریز/ ادامه کمک به خانواده‌ها تا پایان کرونا در آذربایجان شرقی

امیر سرتیپ دوم عیسی میرزایی فرمانده لشکر ۲۱حمزه گفت: توزیع بسته های ضد عفونی کننده و مواد غذایی پس از شناسایی خانواده ها و مناطق کم برخوردار استان آذربایجان شرقی انجام گرفته و به صورت مستمر این کمک‌ها برای خانواده های شناسایی شده ادامه می‌یابد.
امیر سرتیپ دوم عیسی میرزایی فرمانده لشکر ۲۱حمزه ارتش در حاشیه توزیع ۱۰هزار بسته غذایی در محلات کم برخوردار تبریز گفت: در راستای رزمایش کمک مومنانه و لبیک به منویات فرمانده معظم کل قوا که در اواخر سال ۱۳۹۸ آغاز شد، همزمان با سراسر کشور در آذربایجان شرقی نیز این رزمایش اجرایی شد.
وی ادامه داد: در این رزمایش به همت قرارگاه سپهد شهید سلیمانی به تعداد زیادی ماسک و مواد ضد عفونی کننده در بین مردم کم برخوردار استان پخش شده و این رزمایش تا پایان ویروس کرونا در آذربایجان شرقی ادامه خواهد داشت.
امیر سرتیپ دوم عیسی میرزایی فرمانده لشکر ۲۱حمزه نزاجا همچنین با اشاره به غربالگری مردم همزمان با توزیع بسته های کمکی خاطرنشان کرد: برای تسریع در امر شناسایی افراد آلوده به ویروس‌کرونا در روستاهای شهرستان تبریز، چادرهایی برای غربالگری و آموزش‌های‌لازم در جهت پیشگیری از ویروس کرونا توسط کادر بهداری ارتش انجام می گیرد.
امیر سرتیپ دوم عیسی میرزایی با اشاره به آمادگی ارتش برای ایجاد بیمارستان صحرایی، افزود: از نظر ایجاد بیمارستان صحرایی هیچگونه مشکل و مانعی نداریم ولی با توجه به عدم اعلام نیاز و کنترل ویروس در استان، فعلا نیازی به ایجاد این بیمارستان نیست و ایجاد آن باید از طرف ستاد مقابله با کرونای استان به ما ابلاغ شود.
وی در پایان گفت: نقاهتگاه های ارتش در کل استان آماده پذیرش بیماران کرونایی هستند.

با ارسال نظرات خود ما را همراهی کنید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *