امیر سرتیپ دوم خلبان علی عفبف گفت: رزمایش آموزشی پرواز روی آب هوانیروز در جهت حفظ و ارتقا توانمندی خلبانان برگزار می شود.

 

رزمایش آموزش پرواز روی آب با حضور خلبانان جوان هوانیروز ارتش جمهوری اسلامی ایران در اصفهان برگزار شد.

امیر سرتیپ دوم خلبان علی عفیف فرمانده پایگاه هوانیروز اصفهان گفت: رزمایش آموزشی پرواز روی آب هوانیروز از جمله برنامه های آموزش خلبانان جوان و مومن هوانیروز است که هر سه ما یک بار به مدت یک روز برگزار می شود.

فرمانده هوانیروز اصفهان با بیان اینکه این نوع رزمایش می تواند در حفظ و ارتقا توانمندی خلبانان هوانیروز موثر باشد گفت: از جمله برنامه های آموزشی که برای دانشجویان رشته ی خلبانی در هوانیروز ارتش تدریس می شود و باید به صورت عملی به اجرا در آید رزمایش پروازی آب خاکی است که با حضور اساتید مجرب و خلبانان توانمند هوانیروز برگزار می شود.

وی تاکید کرد: این برنامه آموزشی به ویژه در روزهای حساس و در مناطق آب خاکی برای آمادگی خلبانان تیز پرواز هوانیروز با استفاده از بالگرد های شنوک و پشتیبانی بالگردهای ۲۱۴ انجام می شود.

وی گفت: امروز برنامه های آموزشی برای خلبانان جوان توسط خلبانان مجرب در مراکز و پایگاه های هوانیروز و برابر تدوین طرح ها و برنامه های درسی کاملا بومی صورت می گیرد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *