امیر سرتیپ حیدری: کوچک‌ترین تهدید دشمن، بزرگ‌ترین پاسخ را به همراه خواهد داشت

فرمانده نیروی زمینی ارتش امیر سرتیب کیومرث حیدری در مراسم تکریم و معارفه فرمانده قرارگاه منطقه‌ای غرب نزاجا گفت: دشمنان نظام و انقلاب بدانند کوچک‌ترین تهدید آنها، بزرگ‌ترین پاسخ را از جانب نیرو‌های مسلح جمهوری اسلامی ایران به همراه خواهد داشت.

امیر سرتیب کیومرث حیدری در این مراسم، با بیان اینکه ارتش و سپاه یک لشکر الهی هستند، گفت: امروز به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و رهبری حکیمانه مقام عظمای ولایت(مدظله‌العالی)، هیمنه دشمنان اسلام و انقلاب را در هم شکسته‌ایم.
وی افزود: امروز آمریکا و سردمداران غرب از وحدت و یکپارچگی نیروهای مسلح به ستوه آمده‌اند که شاهد بارز آن بمباران پایگاه عین‌الاسد است که بزرگترین شکست را در منطقه برای آمریکا به ارمغان آورد.
فرمانده نیروی زمینی ارتش ولایت‌مداری، عدالت‌محوری، و شایسته‌سالاری را سه اصل مهم در نیروی زمینی ارتش دانست و گفت: به گواه همگان، امروز نیروی زمینی ارتش در حوزه ارتقاء توان رزمی در بالاترین سطح آمادگی قرار دارد.
امیر سرتیپ حیدری تصریح کرد: دشمنان نظام جمهوری اسلامی ایران بدانند کوچک‌ترین تهدید آنها، در سریع‌ترین زمان ممکن بزرگترین پاسخ را از جانب نیرو‌های مسلح به همراه خواهد داشت.
گفتنی است در این مراسم امیر سرتیپ دوم سلیمان طاهری بعنوان فرمانده جدید قرارگاه منطقه‌ای غرب ارتش معرفی و از زحمات امیر سرتیپ فرهاد آریانفر فرمانده پیشین این قرارگاه تقدیر و قدردانی شد.

با ارسال نظرات خود ما را همراهی کنید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *